Szybka pożyczka internetowa, nawet od 18 lat i w 15 minut.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Spłacaj nawet do 36 miesięcy
Weź pożyczkę do 10 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Najszybsza pożyczka przez Internet już od 18 lat. Zobacz, czy dostaniesz szybką pożyczkę na dowód, bez zaświadczeń w 15 minut czy w 24h. Złóż wniosek online!

Zastanawiasz się, jaka firma oferuje najszybszą pożyczkę przez Internet? Nie wiemy tego, ale wiemy, jaka oferuje najwygodniejszą i najbardziej dopasowaną do potrzeb i możliwości Klienta.
W TAKTO Finanse elastycznie podchodzimy do zdolności kredytowej i jedyne czego wymagamy to brak aktualnych niespłaconych zadłużeń oraz dochód minimum 500 zł. Brzmi dobrze, prawda? W dodatku, aby starać się o pożyczkę u nas, wcale nie musisz, tak jak w bankach, mieć bogatej historii kredytowej. Pomagamy Klientom już od 18 lat, bo pamiętamy jak trudne są początki zawodowe.

A czy dostanę pożyczkę przez Internet na dowód i bez zaświadczeń?

Przez Internet – każdą :) Jeśli chodzi o pozostałe warunki, to owszem, możliwość istnieje, ale tylko wtedy, kiedy jesteś naszym stałym Klientem i starasz się o kolejną z rzędu pożyczkę. Wtedy się już dobrze znamy i wiemy, że Twoja decyzja jest przemyślana i na miarę Twoich możliwości. Za pierwszym razem zawsze pytamy o kilka rzeczy i prosimy o podesłanie niezbędnych dokumentów. Obiecujemy, że wymagamy tylko tego, co jest nam naprawdę potrzebne.
Czas wydania decyzji i uruchomienia środków jest uzależniony od tego, jak szybko udzielisz nam wszystkich informacji. Może to być godzina albo 24h. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, to na wypłatę środków możesz liczyć nawet w 15 minut, dzięki usłudze BlueMedia.
Nie czekaj, złóż wniosek online już teraz!

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK