Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Najszybsza pożyczka przez Internet już od 18 r. ż.

Zobacz, czy dostaniesz szybką pożyczkę na dowód, bez zaświadczeń w 15 minut czy w 24h. Złóż wniosek online!

Zastanawiasz się, jaka firma oferuje najszybszą pożyczkę przez Internet? Nie wiemy tego, ale wiemy, jaka oferuje najwygodniejszą i najbardziej dopasowaną do potrzeb i możliwości Klienta. W TAKTO Finanse elastycznie podchodzimy do zdolności kredytowej i jedyne czego wymagamy to brak aktualnych, niespłaconych zadłużeń oraz miesięczny dochód w wysokości minimum 500 zł.

Brzmi dobrze, prawda? W dodatku, aby starać się o pożyczkę u nas, wcale nie musisz, tak jak w bankach, mieć bogatej historii kredytowej. Pomagamy Klientom już od 18 roku życia, gdyż doskonale wiemy, jak trudne są początki zawodowe.

A czy dostanę pożyczkę przez Internet na dowód i bez zaświadczeń?

Przez internet – każdą :) Jeśli chodzi o pozostałe warunki, to owszem, możliwość istnieje, ale tylko wtedy, kiedy jesteś naszym stałym Klientem i starasz się o kolejną z rzędu pożyczkę. Wtedy się już dobrze znamy i wiemy, że Twoja decyzja jest przemyślana i na miarę Twoich możliwości. Za pierwszym razem zawsze pytamy o kilka rzeczy i prosimy o podesłanie niezbędnych dokumentów. Obiecujemy, że wymagamy tylko tego, co jest nam naprawdę potrzebne.

Czas wydania decyzji i uruchomienia środków jest uzależniony od tego, jak szybko udzielisz nam wszystkich informacji. Może to być godzina albo doba. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, to na wypłatę środków możesz liczyć nawet w 15 minut, dzięki usłudze BlueMedia. Nie czekaj, złóż wniosek online już teraz!

Szybka pożyczka na już – kiedy warto się na nią zdecydować?

Nasze codzienne życie często zaskakuje nas różnymi wydatkami. W większości przypadków możemy się na nie przygotować. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nadchodzące koszty są nie do przewidzenia. Ma to miejsce m.in. w przypadku awarii samochodu, który codziennie wykorzystujemy podczas dojazdów do pracy lub szkoły. Większość z nas nie może pozwolić sobie na brak możliwości korzystania ze swojego pojazdu – jednakże, brak możliwości przewidzenia takich zdarzeń (a przede wszystkim niewystarczający budżet) nie pozwalają na samodzielne rozwiązanie takiego problemu.

Dzięki ekspresowemu procesowi przyznawania pożyczki w instytucji pozabankowej, wszelkie zdarzenia losowe nie będą stanowiły żadnej przeszkody. Najszybsza pożyczka online w TAKTO Finanse to idealny sposób na zastrzyk gotówki.

Szybka pożyczka na ważne wydatki

W życiu zdarza się jednak wiele innych rzeczy, które wymagają od nas zaangażowania środków finansowych. Przykładem takich czynników jest np. sezon grzewczy, który w przypadku domów jednorodzinnych wiąże się z zakupem odpowiedniego paliwa, takiego jak gaz, węgiel czy innego opał. Każdy właściciel takiego gospodarstwa doskonale wie, że to spory wydatek, który mimo wszystko musi zostać poniesiony. Ujemne temperatury wymagają także często zakupu nowych, ciepłych ubrań zarówno dla nas samych lub dzieci.

Z oferty pożyczki pozabankowej na raty warto również skorzystać, jeżeli poszukujemy szybkiej formy finansowania w przypadku startu działalności gospodarczej. Przykładem takiego momentu jest np. koniec roku kalendarzowego – szczególnie w handlu. Szczególnie po okresie wakacyjnym, który w 2021 roku był niezwykle intensywny, wiele firm może nie dysponować odpowiednimi środkami na inwestycję w towar.

Jeżeli zatem jesteś właścicielem firmy i masz świadomość, że wykorzystanie kolejnych okazji w marketingowym kalendarzu, takich jak Black Friday, Mikołajki czy Boże Narodzenie pozwoli Ci na zarobienie sporych pieniędzy – koniecznie sprawdź ofertę pożyczki na dogodnych warunkach z TAKTO Finanse.

Szybka pożyczka przy minimum niezbędnych formalności

Nawet osoby, które nie są biegłe w obsługiwaniu współczesnej technologii, powinny poradzić sobie w wypełnieniu wniosku online. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby związany z tym proces był maksymalnie intuicyjny.

Aby przygotować się do wypełniania wniosku, należy przygotować pod ręką swój dowód osobisty. Podczas wypełniania formularza zostaniemy poproszeni o podanie swoich danych osobowych m.in. imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania oraz numeru PESEL. Aby udzielająca świadczenia pozabankowa firma pożyczkowa mogła określić naszą wiarygodność, musimy z reguły podać również informacje o swoim zatrudnieniu, miesięcznych dochodach, liczbie osób na utrzymaniu czy wydatkach gospodarstwa domowego. Możemy zostać także poproszeni o określenie kwoty zobowiązań w innych bankach lub instytucjach pozabankowych.

Decyzja o przyznaniu kredytu trwa z reguły kilka minut i nie wymaga żadnych skomplikowanych procesów, które wiązałyby się z czynnym uczestnictwem osoby po stronie pożyczkodawcy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku środki otrzymamy na konto nawet tego samego dnia. To zatem najszybsza pożyczka na dowolny cel – zarówno osobisty i jak komercyjny.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą TAKTO Finanse – w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni