Pożyczki do domu Klienta w Warszawie, Gdańsku, Płcku, Poznaniu i kazdym innym mieście.
Spłacaj nawet do 36 miesięcy
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Oferujemy pożyczki do domu Klienta, nieważne czy to Warszawa, Gdańsk, Płock czy Poznań.

Szukasz wygodnej i szybkiej pożyczki wprost do Twojego domu? W Internecie znajdziesz mnóstwo ofert, z których tak samo może skorzystać Klient z Warszawy, Gdańska, Płocka, Poznania i każdego innego miasta. Wystarczy wybrać interesującą Cię kwotę pożyczki, okres spłaty, wysłać formularz z podstawowymi danymi i czekać na telefon od konsultanta z firmy pożyczkowej. Ale w niektórych firmach jest jeszcze lepiej i cały proces pożyczkowy możesz przejść online, łącznie z dostarczeniem potrzebnych dokumentów. Idealnie, prawda?

Jak wysoka pożyczkę mogę otrzymać bez wychodzenia z domu?

Firma TAKTO Finanse posiada jeden z najwyższych na rynku pozabankowym limit wysokości pożyczki. Możesz starać się aż o 10 000 zł, w dodatku na 36 rat, czyli będziesz mieć dużo czasu, aby na spokojnie spłacić pożyczkę. Oczywiście przy tak wysokiej kwocie konieczne będzie udokumentowanie dochodu, ale niekoniecznie ze wszystkich źródeł. Honorujemy także samą deklarację dodatkowych dochodów. Kierujemy się też zawsze zasadą, aby wymagać tylko niezbędnych dokumentów i nie utrudniać Klientowi pozyskania gotówki na realizacje planów, które na pewno są dla niego ważne.


Nie czekaj! Sprawdź, ile dodatkowej gotówki możesz uzyskać już teraz.

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK