Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Potrzebna szybka kasa? Wybierz pożyczkę online wypłacaną nawet w 24h, na dużą ilość rat i bez przelewania grosza.

Potrzebujesz szybkiej pożyczki online na dużą ilość rat? Wybierz TAKTO Finanse z korzystną ofertą online. Pożyczasz nawet 12 000 zł i oddajesz w wygodnych miesięcznych ratach nawet przez 42 miesiące, czyli całe 3 lata. Dodatkową zaletą naszej propozycji jest to, że elastycznie ocenimy Twoją zdolność kredytową, czyli nawet jeśli wcześniej odmówiły Ci banki, to nie oznacza, że u nas będzie tak samo. Staramy się pomóc każdemu, kto posiada min. 500 zł dochodu oraz nie ma aktualnych zajęć komorniczych. Nie bój się więc do nas zwrócić, nawet jeśli Twoja przeszłość finansowa nie jest bez skazy. Dla nas ważne jest, że udało Ci się wyjść na prostą.

Czy mogę wziąć pożyczkę online bez przelewania grosza?

Jasne, istnieje jeszcze drugi sposób weryfikacji Twojej tożsamości. Wybierz finalizację umowy przez kuriera, który przyjedzie do Ciebie i na miejscu zweryfikuje Twój dowód osobisty. Ale nie musisz się wcale obawiać procedury z przelewem 1 grosz. Ta kasa szybko do Ciebie wróci, a my nie uzyskamy dostępu do Twojego konta. Chodzi tylko o to, abyśmy się upewnili, że ty To ty i nikt nie chce Ci wykręcić pożyczkowego „psikusa”. Dzięki temu jesteś także w stanie przyspieszyć wypłatę gotówki, która nawet w ciągu 24h może znaleźć się na Twoim koncie. Naprawdę warto!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni