Długoterminowa pożyczka online do domu i na dowód.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Potrzebujesz długoterminowej pożyczki online, najlepiej w domu Klienta i na dowód? Zapraszamy do nas!

Jeśli szukasz długoterminowej pożyczki o wyższej kwocie na realizację większych planów i marzeń, to koniecznie zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse. Oferujemy Ci wygodne pożyczki online, po które sięgasz z domu, z własnego fotela. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu, np. komputer, chwila czasu na wypełnienie wniosku online i się dzieje. Dobra wiadomość jest też taka, że naszą pożyczkę możesz wziąć nawet na 36 miesięcznych rat, dopasowanych do Twoich możliwości.

Czy dostanę długoterminową pożyczkę na dowód?

Pierwszą niestety nie, ale przy kolejnych jak najbardziej masz na to szansę. Nie robimy tego, aby Ci utrudnić życie, ale aby powierzyć Ci nasze pieniądze, musimy mieć pewność, że konieczność ich oddania nie wpędzi Cię w problemy finansowe. Ale nie wymagamy dużo dokumentów, skupiamy się tylko na tych, które faktycznie są nam potrzebne do oceny Twojej zdolności kredytowej, do której podchodzimy bardzo elastycznie. Naszym celem nie jest stwarzanie Ci dodatkowych problemów, ale faktyczna pomoc na miarę Twoich potrzeb i możliwości.
Sprawdź nas już teraz, wypełnij wniosek na tej stronie i ciesz się nową gotówką.

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK