Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pozabankowy kredyt online na raty. Ty decydujesz, jak szybko spłacisz.

Gdzie szukać pozbankowego kredytu na raty? Odpowiedź jest bardzo prosta, w Internecie! Obecnie w sieci można znaleźć naprawdę wszystko. Każda branża prędzej czy później zaczyna tam działać. I tak samo jest z finansami. Znajdziesz tam mnóstwo lepszych i gorszych ofert zarówno z sektora bankowego jak i pozabankowego. Tylko którą opcję wybrać? Zachęcamy do skorzystania z pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse. Oferujemy nawet 12 000 zł, które spłacisz w wygodnych miesięcznych ratach, których ilość dobierzemy wspólnie z Tobą.

Na ile rat można wziąć pozabankowy kredyt online?

Pożyczkę w TAKTO Finanse rozkładamy nawet na 42 raty, czyli aż 3 lata spokojniej i bezstresowej spłaty. Oczywiście jeśli masz pewność, że będziesz w stanie spłacić ją szybciej, ta liczba może być mniejsza, minimalnie 6 rat. Dodatkową zaletą naszej propozycji jest elastyczna ocena zdolności kredytowej, która pozwala nam pomóc nawet tym osobom, którym odmówiły banki. Po prostu wiemy, że w życiu bywa różnie i każdy zasługuje na drugą szansę, nawet jeśli w przeszłości nie wszystko mu wychodziło w finansach. Podstawowym warunkiem do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę pozabankową online w TAKTO Finanse jest posiadanie dochodu min. 500 zł oraz brak aktualnych zajęć komorniczych. Łapiesz się, prawda? :)


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni