Kredyt na raty? Tylko pozabankowy i online!
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Pozabankowy kredyt online na raty. Ty decydujesz, jak szybko spłacisz.

Gdzie szukać pozbankowego kredytu na raty? Odpowiedź jest bardzo prosta, w Internecie! Obecnie w sieci można znaleźć naprawdę wszystko. Każda branża prędzej czy później zaczyna tam działać. I tak samo jest z finansami. Znajdziesz tam mnóstwo lepszych i gorszych ofert zarówno z sektora bankowego jak i pozabankowego. Tylko którą opcję wybrać? Zachęcamy do skorzystania z pożyczki ratalnej w TAKTO Finanse. Oferujemy nawet 10 000 zł, które spłacisz w wygodnych miesięcznych ratach, których ilość dobierzemy wspólnie z Tobą.

Na ile rat można wziąć pozabankowy kredyt online?

Pożyczkę w TAKTO Finanse rozkładamy nawet na 36 rat, czyli aż 3 lata spokojniej i bezstresowej spłaty. Oczywiście jeśli masz pewność, że będziesz w stanie spłacić ją szybciej, ta liczba może być mniejsza, minimalnie 6 rat. Dodatkową zaletą naszej propozycji jest elastyczna ocena zdolności kredytowej, która pozwala nam pomóc nawet tym osobom, którym odmówiły banki. Po prostu wiemy, że w życiu bywa różnie i każdy zasługuje na drugą szansę, nawet jeśli w przeszłości nie wszystko mu wychodziło w finansach. Podstawowym warunkiem do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę pozabankową online w TAKTO Finanse jest posiadanie dochodu min. 500 zł oraz brak aktualnych zajęć komorniczych. Łapiesz się, prawda? :)

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK