Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka dla młodych osób – na dowód i bez zaświadczeń

Właśnie stałeś się pełnoletni i chciałbyś spełniać swoje marzenia, ale brakuje Ci środków finansowych? W TAKTO Finanse doceniamy każdego Klienta, w tym osoby, które właśnie rozpoczynają dorosłe życie.

Zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w trudnych czasach i czasami ciężko jest wejść w dorosłe życie bez wsparcia finansowego. Dlatego chętnie wyciągamy pomocną dłoń do naszych najmłodszych klientów, których bardzo często odrzucają banki i inne firmy pożyczkowe. Dowiedz się, na czym polega pożyczka dla młodych osób.

Na co można przeznaczyć pożyczkę dla młodych osób?

Ubiegając się o pożyczkę online dla młodych osób, nie musisz podawać celu finansowania. Najczęściej klienci wchodzący w dorosłe życie, decydują się na wsparcie pieniężne w następujących sytuacjach:

Czy dostaniesz pożyczkę online dla młodych osób na dowód?

Istnieje możliwość otrzymania pożyczki dla młodych osób na dowód, ale dopiero przy wzięciu drugiej i kolejnych pożyczek. Przy pierwszym kontakcie chcielibyśmy Cię trochę poznać i dowiedzieć się o Tobie kilku rzeczy. Jednym z nich jest Twój dochód, który jest niezbędny do spłaty pożyczki w terminie, bo każdy dług należy przecież oddać. Dlatego przy pierwszej pożyczce wymagamy zaświadczenia o zarobkach lub innego dokumentu potwierdzającego dochód.

Dobra wiadomość jest taka, że uznajemy nie tylko dochody z tytułu umowy o pracę, ale także z innych źródeł, m.in. takich jak:

Warto również podkreślić, że jeśli bezproblemowo spłacisz pierwszą pożyczkę, możesz liczyć na złagodzenie kolejnego procesu przyznania, nawet do okazania samego dowodu osobistego.

Pożyczka dla młodych osób od TAKTO Finanse – bezpieczeństwo na pierwszym planie

Ubiegając się o nasz ratalny kredyt dla młodych osób, możesz mieć pewność, że zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. Działamy etycznie, zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk, ustanowionymi przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Naszą wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia, m.in. Certyfikat Audytu Etycznego czy Odznaczenie Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

Jakie są warunki kredytu dla młodych osób?

W TAKTO Finanse udzielamy finansowania na kwotę maksymalną aż 12 tysięcy złotych, w zależności od potrzeb możesz również sięgnąć po mniejszą pomoc – od 1 tysiąca złotych. Dzięki dużej rozpiętości kredytowej, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w większości życiowych sytuacji.

Zobowiązanie możemy rozbić na 6 do 42 niskie raty. Tak długi okres spłaty gwarantuje komfortowe regulowanie zobowiązania, bez zmartwień o niedopinający się miesięczny budżet domowy. J

Już teraz wypełnij wniosek o pożyczkę dla młodych osób, dostępny na naszej stronie głównej. Wszystkich formalności dopełnisz online – bez wychodzenia z domu. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem telefonu lub zamawiając kuriera, który dostarczy potrzebne dokumenty pod wskazany adres. Po weryfikacji danych, zaakceptowaniu Twojej aplikacji i podpisaniu umowy otrzymasz gotówkę na swoje konto bankowe nawet w 15 minut.

Masz więcej pytań dotyczących pożyczki online dla młodych osób? Skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości – bezpieczeństwo i komfort pożyczkobiorców stawiamy na pierwszym miejscu.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni