Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki na dowód z szybkim kontaktem przez Internet. Weź szybko z Białegostoku, Warszawy, Krakowa i każdego innego miasta.

Mieszkasz w Białymstoku i szukać dobrej pożyczki? Nic trudnego! Co więcej to także idealna oferta dla Twojej rodziny lub znajomych, którzy mieszkają w Warszawie, Krakowie czy innym polskim mieście. TAKTO Finanse oferuje proste pożyczki gotówkowe z szybkim kontaktem przez Internet. Nie musisz odwiedzać żadnych siedzib, ani stać w kolejach, nie musisz nawet wychodzić z domu, ani wstawać z fotela. Nowa gotówka jest na wyciągnięcie ręki.

Na jak szybki kontakt możesz liczyć przy braniu pożyczki?

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą najszybciej jak się da, po otrzymaniu Twojego wniosku. Następnie poprosimy Cię o podanie kilku informacji oraz dosłanie wymaganych dokumentów. Pamiętaj, im szybciej zaspokoisz naszą ciekawość, tym szybciej pożyczka trafi na Twoje konto. Pierwszej pożyczki nie otrzymasz na sam dowód, musimy Cię chociaż troszkę poznać, aby nam się lepiej współpracowało. Nie robimy Ci tego na złość :) Chcemy mieć też pewność, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę, co w przyszłości umożliwi Ci wzięcie kolejnych na uproszczonych zasadach, nawet na sam dowód osobisty czy oświadczenie.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni