Pozyczka online na dowód. Do wzięcia w kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim.
Spłacaj nawet do 36 miesięcy
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Pożyczki online na dowód. Nie ważne czy mieszkasz w kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim czy wielkopolskim.

Szukasz dobrej pożyczki gotówkowej online? Mamy coś dla Ciebie! I nie ważne gdzie mieszkasz, pożyczymy Ci pieniądze w łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim, wielkopolskim, a nawet w kujawsko-pomorskim. Co więcej nawet nie będziesz musiał się ruszać z domu, ponieważ wszystko odbędzie się online lub telefonicznie. Bez odwiedzania wielu placówek i stania w długich kolejkach.

Jak wysoką pożyczkę online dostanę na dowód?

Przy Twoim pierwszym wniosku musimy Cię trochę wypytać. Chcemy Cię lepiej poznać i sprawdzić, czy nasza pomoc nie wpędzi Cię w dodatkowe problemy, zamiast rozwiązać obecne. Ale nie obawiaj się, do oceny zdolności kredytowej podchodzimy za każdym razem indywidualnie i elastyczniej niż np. banki. Nie odrzucamy na starcie ludzi młodych, bez doświadczenia kredytowego ani takich, którym w przeszłości zdarzyły się przejściowe problemy, za co banki już ich nie lubią. W TAKTO Finanse dajemy szansę każdemu, kto ma minimum 500 zł dochodu oraz brak aktualnych zajęć komorniczych. Nie czekaj, wypróbuj nas już teraz!

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK