Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki online na dowód. Nie ważne czy mieszkasz w kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim czy wielkopolskim.

Szukasz dobrej pożyczki gotówkowej online? Mamy coś dla Ciebie! I nie ważne gdzie mieszkasz, pożyczymy Ci pieniądze w łódzkim, mazowieckim, pomorskim, śląskim, wielkopolskim, a nawet w kujawsko-pomorskim. Co więcej nawet nie będziesz musiał się ruszać z domu, ponieważ wszystko odbędzie się online lub telefonicznie. Bez odwiedzania wielu placówek i stania w długich kolejkach.

Jak wysoką pożyczkę online dostanę na dowód?

Przy Twoim pierwszym wniosku musimy Cię trochę wypytać. Chcemy Cię lepiej poznać i sprawdzić, czy nasza pomoc nie wpędzi Cię w dodatkowe problemy, zamiast rozwiązać obecne. Ale nie obawiaj się, do oceny zdolności kredytowej podchodzimy za każdym razem indywidualnie i elastyczniej niż np. banki. Nie odrzucamy na starcie ludzi młodych, bez doświadczenia kredytowego ani takich, którym w przeszłości zdarzyły się przejściowe problemy, za co banki już ich nie lubią. W TAKTO Finanse dajemy szansę każdemu, kto ma minimum 500 zł dochodu oraz brak aktualnych zajęć komorniczych. Nie czekaj, wypróbuj nas już teraz!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni