Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Szukasz pożyczki konsolidacyjnej przez Internet do 12 000 zł, bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń o pracę i bez prowizji? Weź bez wychodzenia z domu.

Pojawiła się nagła potrzeba na dodatkową gotówkę i zastanawiasz się nad pożyczką konsolidacyjną? My oferujemy Ci prostą i wygodną pożyczkę gotówkową przez Internet, w której dowolnie wybierzesz kwotę: 1000 zł, 5000 lub nawet 12 000 zł oraz okres spłaty: 42 miesięcznych rat. Nasz doradca pomoże Ci dobrać ofertę do Twoich potrzeb i możliwości, a wszystko odbędzie się szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu.

Czy dostanę bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń o pracę i bez prowizji?

Do Twojej zdolności kredytowej podejdziemy w elastyczny i przychylny Klientowi sposób. Jeśli wcześniej byłeś w banku i odmówiono Ci pożyczki, to możliwe, że u nas ją uzyskasz bez większych problemów. Warunkiem jest jednak brak niespłaconych zadłużeń oraz udokumentowanie dochodu min. 500 zł. Jeśli posiadasz dodatkowe dochody, być może wystarczy nam tylko ich deklaracja.


Nie zastanawiaj się dłużej, tylko wyślij formularz na tej stronie i sprawdź, ile dodatkowej gotówki możesz otrzymać praktycznie od ręki. Decyzję możesz uzyskać nawet w 1 godzinę, a wypłatę środków w 15 min dzięki usłudze BlueMedia. Oczywiście wszystko zależy także od tego, jak szybko dostarczysz nam wszystkie niezbędne informacje i dokumenty.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni