Gotowka przez internet tylko na dowód? Sprawdź kredyt bez zaświadczeń z szybkim przelewm na konto.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Spłacaj nawet do 36 miesięcy
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Szukasz szybkiego kredytu przez internet bez zaświadczeń, tylko na dowód i ze sprawnym przelewem na konto? Sprawdź!

Potrzebujesz pilnie gotówki i szukasz szybkiego kredytu? Sprawdź w Internecie! Znajdziesz tam mnóstwo różnych ofert bankowych i od firm pożyczkowych. Tylko który wybrać? Zapraszamy Cię do TAKTO Finanse. U nas możesz liczyć na wysoką kwotę kredytu, nawet do 25 000 zł oraz długi czas kredytowania, aż do 36 miesięcy. Do tego dochodzi sprawny i szybki proces uzyskania pożyczki przez Internet lub telefon oraz sprawny przelew, wprost na podane przez Ciebie konto bankowe. Nie czekaj, wyślij formularz kontaktowy już teraz! Zadzwonimy, szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces pożyczkowy.

Czy dostaniesz kredyt przez internet bez zaświadczeń?

Z racji tego, że oferujemy spore kwoty, ciężko będzie Ci je uzyskać tylko na dowód. Przy pierwszym kontakcie na pewno będziemy Cię prosić o kilka informacji oraz zaświadczenie o dochodach. Musimy być pewni, że spłata kredytu nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. I pamiętaj, że nie robimy Ci tego na złość. Po prostu dbamy o Twoje bezpieczeństwo finansowe.

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK