Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Szybka gotówka online od ręki!

Marzy Ci się szybka gotówka i równie szybka realizacja planów lub marzeń? Zrób to! Weź pożyczkę gotówkową w TAKTO Finanse. Wszystko online i gotówka praktycznie od ręki. To, jak szybko wypłacimy Ci pieniądze zależy w dużej mierze od Ciebie. Jak najszybciej dostarcz nam wszystkich potrzebnych informacji oraz doślij wymagane dokumenty, abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twój wniosek. Nasza oferta gotówkowa skierowana jest do każdego, kto ukończył 18 lat, ma dochód min. 500 zł oraz brak aktualnych zajęć komorniczych.

Gotówka online? Jakie opinie?

Serdecznie zapraszamy na taktofinanse.pl. Wybierz kwotę, jaką chciałbyś pożyczyć oraz ilość rat, w jakiej chciałbyś ją oddać. W procesie weryfikacji sprawdzimy czy taka gotówka jest dla Ciebie bezpieczna i w razie potrzeby lepiej dopasujemy jej parametry do Twoje aktualnej sytuacji. Nie złość się na nas, jeśli damy Ci mniej niż byś chciał. Nasi specjaliści zawsze dokładnie sprawdzają czy wnioskowana kwota nie przysporzy danemu Klientowi problemów ze spłatą. Po prostu dbamy o Twoje bezpieczeństwo i spokój.


Ocena: 4.7/5 ( 3 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni