Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Szybka pożyczka gotówkowa przez Internet, bez wychodzenia z domu z wypłatą nawet w 15 minut. Weź już teraz!

Potrzebujesz szybko gotówki? Najlepiej bez wychodzenia z domu i tu i teraz? Część z tych wymagań jesteśmy w stanie spełnić :)

 

TAKTO Finanse to pozabankowe pożyczki gotówkowe dostępne przez Internet. Wszystko załatwiasz z fotela, przy użyciu laptopa, tabletu lub smartfona. Oferujemy Ci nawet 6 000 zł, w dodatku aż do 42 miesiące. To pozwoli Ci spokojnie zrealizować nawet większe plany, a potem stopniowo, na miarę możliwości, oddawać pieniądze.

Jak szybko otrzymam pożyczkę gotówkową TAKTO Finanse?

„Tu i teraz” będzie trudno, ale na decyzje o przyznaniu pożyczki możesz liczyć nawet w ciągu 1 godziny, a na wypłatę w 15 minut, dzięki wygodnej usłudze BlueMedia. Za pierwszym razem poprosimy Cię o dostarczenie kilku informacji o Tobie oraz dokumentów, ale następnym będzie już zapewne prościej. Nie złość się, musimy Cię poznać, aby powierzyć Ci nasze pieniądze oraz, aby mieć pewność, że nie wpędzą Cię one w problemy finansowe, o które w dzisiejszych czasach jest naprawdę łatwo. Dlatego zarówno kwotę pożyczki, jak i ilość oraz wysokość rat zawsze dopasowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Sprawdź to koniecznie już teraz! Nie ma na co czekać.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni