Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Tania pożyczka online – szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu.

Jeśli szukasz najlepszej pożyczki online, czyli szybkiej, łatwej i bez wychodzenia z domu, to koniecznie sprawdź już teraz naszą ofertę. TAKTO Finanse oferuje pożyczki Klientom w wieku od 18 do 75 lat. Aby starać się o dodatkową gotówkę, nie musisz się nigdzie ruszać z domu, wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu. Wysyłasz prosty wniosek online i już.


Jako firma z sektora pozabankowego, mamy możliwość nieco bardziej elastycznej oceny Twojej zdolności. To czego wymagamy, to brak aktualnych niespłacanych zadłużeń oraz dochód min. 500 zł.


Ciekawą sprawą jest oferowana kwota pożyczki, ponieważ może mieć praktycznie dowolną wysokość z zakresu 500 – 12 000 zł. Podobnie wygląda okres kredytowania, który zawsze dopasujemy razem z Tobą do Twoich oczekiwań i możliwości. Może on wynieść 40 wygodnych, miesięcznych rat.

Jak tanio dostanę pożyczkę online?

Koszt pożyczki zależy od jej kwoty oraz okresu kredytowania. Im krótszy okres spłaty, tym mniejsze koszty, ale wtedy musisz się liczyć z wyższą ratą miesięczną. Zastanów się więc dobrze i wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Pomoże Ci przy tym kalkulator online, który pokaże szacunkowe koszty i wysokość raty.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni