Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Weź łatwą pożyczkę online - na dowód i z dostawą do domu.

Jak szukać pożyczki online? Jaka będzie dla mnie lepsza? Na jaką kwotę i czas się zdecydować? Lepsza chwilówka czy ratalna? To pytania, które z pewnością niejeden z Was sobie już zadawał, niektórzy może parokrotnie. W dzisiejszych czasach Internet oferuje szeroki wybór przeróżnych pożyczek. Zapraszamy Cię do TAKTO Finanse, gdzie łatwo i bez zbędnych formalności pożyczysz pieniądze z dostawą prosto do domu, a konkretniej - na Twoje własne konto bankowe. Do tego jedna z najwyższych kwot na rynku oraz nawet 42 miesiące na wygodną spłatę zadłużenia.

Czy łatwo dostanę pożyczkę online na dowód?

Łatwo nie będzie, ale przy odrobinie cierpliwości może się udać. Przy pierwszej pożyczce na pewno zapytamy o kilka rzeczy i poprosimy o kilka dokumentów, ale gdy się już poznamy (udzielimy Ci pierwszej pożyczki) i polubimy (terminowo ją spłacisz), to w przyszłości możesz liczyć na uproszczone warunki przyznania pożyczki. TAKTO Finanse docenia rzetelnych pożyczkobiorców i wysoko ceni sobie udaną współpracę z nimi. Dołącz do tej grupy już teraz!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni