Pożyczka przez Internet na dowód, bez zaświadczeń i przelewania 1 grosza. Weź na dowolną ilość rat miesięcznych.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 25 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Wygodna pożyczka na raty miesięczne - przez Internet, na sam dowód, bez zaświadczeń o zarobkach i przelewania grosza.

Cenisz sobie w życiu wygodę i to dotyczy każdego aspektu Twojego życia, w tym także finansów? Mamy więc dla Ciebie super sposób na zdobycie dodatkowej gotówki na realizację wszelkich planów i marzeń. Skorzystaj z oferty TAKTO Finanse. To wygodna pożyczka gotówkowa do 25 000 zł oraz na dowolną ilość rat miesięcznych z przedziału 6-36 rat. A wszystko to na wyciągniecie ręki, bo nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystkie formalności załatwisz szybko i sprawnie przez Internet lub telefon. Nic, tylko brać! :)

Czy dostanę pożyczkę na sam dowód, gdy dopiero zaczynam dorosłe życie?

Wiek nie jest żadną przeszkodą, nasza oferta jest skierowana także do osób młodych, które jeszcze nie mają bogatej historii kredytowej. Na pożyczkę ratalną na sam dowód, masz szansę dopiero przy kolejnych wnioskach. Przy pierwszym kontakcie musimy poprosić Cię o zaświadczenie o zarobkach, aby mieć pewność, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę i nie wpędzi Cię ona w problemy finansowe. A dzięki przelaniu 1 grosza z Twojego rachunku bankowego będziemy mieć pewność, że Ty to Ty i nikt nie próbuje oszukać nas, a przede wszystkim Ciebie, zaciągając dług na Twoje nazwisko.

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK