Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka ratalna online na już?

Każdy z pewnością chciałby dostać zastrzyk gotówki od ręki, najlepiej błyskawicznie, jak tylko pojawi się potrzeba. Co najlepiej wówczas zrobić? Gdzie się zwrócić? Pierwsze kroki pewnie skierujesz do banku, tylko jak szybko wyjść z tarapatów finansowych, jeśli okaże się, że ubieganie się o pożyczkę zajmie dużo czasu lub co gorsza, bank odmówi Ci wsparcia? Jeżeli potrzebujesz małej kwoty na krótki okres – możesz skorzystać z oferty firm chwilówkowych. Jednak oferta TAKTO Finanse zapewnia dłuższy okres spłaty, a także większe kwoty pomocy.

Pożyczki ratalne przez internet na dowolny cel

Chcąc pożyczyć pieniądze w banku, musisz podać cel finansowania, niezbędne może się również okazać przedstawienie zaświadczenia od pracodawcy o osiąganych dochodach. W TAKTO Finanse dbamy o prywatność naszych klientów i nie wymagamy tego typu pism. Warto również podkreślić, że akceptujemy różne źródła dochodów, m.in.:

Cele naszych klientów są różne, dlatego przygotowaliśmy elastyczną ofertę dopasowaną – możesz pożyczyć od 1 do aż 12 tysięcy złotych, które rozłożymy nawet na 42 miesiące. Najczęściej pilna pożyczka ratalna online służy zakupowi sprzętu AGD, nowego samochodu czy ukończeniu remontu w domu. Możesz również zdecydować się na finansowanie z myślą o rozwoju własnym lub Twoich dzieci, a także spełnić od dawna odkładane marzenia o egzotycznej podróży. Tylko Ty decydujesz, na co przeznaczysz dodatkowe środki.

Pożyczka ratalna przez internet – minimum formalności, maksimum zadowolenia

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy intuicyjny czat. W roli standardowego, pięcioetapowego wniosku występuje rozmowa online z naszym specjalistą. Umowę na pożyczkę ratalną online, zawierasz wówczas za pośrednictwem kuriera lub przez telefon. Swoją tożsamość możesz natomiast potwierdzić za pomocą systemu Kantomatik – wystarczy, że zalogujesz się do bankowości elektronicznej Twojego banku i zatwierdzisz dane.

Warto podkreślić, że składanie wniosku w formie online maksymalnie skraca proces decyzji kredytowej. Bezkontaktową obsługę docenią osoby z mniejszych miejscowości, które dotychczas musiały długo dojeżdżać do placówek instytucji finansowych czy klienci troszczący się o minimalizację kontaktów w sezonie grypowym.

Pożyczkobiorcy, którzy pierwszy raz ubiegają się o dodatkowe środki finansowe, z pewnością ucieszą się z możliwość komfortowego kontaktu z doradcą finansowym, który odpowie na wszystkie nurtujące pytania i rozwieje wątpliwości. Warto podkreślić, że wypracowany przez nas system jest całkowicie bezpieczny, a Twoje dane zbieramy jedynie w celu zawarcie umowy pożyczkowej. Nasze pożyczki ratalne przez internet spełniają również wszelkie wymogi transparentności, a umowy pozbawione są gwiazdek czy kruczków prawnych.

Pożyczka ratalna online, która jest bezpieczna

Martwisz się, że pożyczanie pieniędzy przez internet może wiązać się z utratą danych osobowych lub oszustwem? W TAKTO Finanse dbamy o najwyższe standardy poufności. Dzięki właściwej polityce firmy otrzymaliśmy wiele branżowych wyróżnień, m.in. certyfikat Audytu Etycznego, czy wyróżnienie Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Dla bezpieczeństwa przyszłych pożyczkobiorców, przed udzieleniem finansowania weryfikujemy klientów w bazach dłużników, takich jak BIK, BIG czy ERIF, dzięki czemu nasza pożyczka ratalna online nie niesie za sobą ryzyka wpadnięcia w spiralę zadłużeń.

Warto nadmienić, że system kontomatik, który wykorzystujemy do potwierdzenia danych osobowych, działa już od 2009 roku i jest używany przez ponad 100 instytucji pozabankowych na całym świecie. Dzięki temu spełnia rygorystyczne, unijne przepisy chroniące bezpieczeństwa danych osobowych. Wszelkie przesyłane informacje są zaszyfrowane i niedostępne dla osób postronnych.

 Przed wprowadzeniem w życie aplikacji kontomatik, potwierdzenie tożsamości następowało poprzez jednozłotówkowy przelew weryfikacyjny. Kantomatik pozwolił uprościć ten proces, czemu zawdzięcza swoją drugą nazwę – Usługa Szybkiej Identyfikacji.

Czy udzielamy pożyczek ratalnie online?

Bingo! Oferujemy Ci dodatkową gotówkę, łatwą do uzyskania przez Internet, bez wychodzenia z domu. Nie wymagamy nic, poza dokumentami, które faktycznie są nam potrzebne do oceny Twojej zdolności kredytowej, dlatego wszystkie formalności załatwisz błyskawicznie i niezwykle wygodnie.

W TAKTO Finanse masz szansę otrzymać nawet 12 000 złotych pożyczki ratalnej przez internet, które rozłożymy nawet na 42 raty. Długi okres spłaty pozwoli Ci spokojnie zrealizować własne plany i bez stresu oddać pieniądze w niskich częściach. Zawsze dobieramy ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta, dzięki czemu nasza pożyczka będzie faktycznie pomocą, a nie problemem, które wpędzi Cię w spiralę zadłużeń.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną, wybierzesz interesującą Cię kwotę pomocy i prześlesz niezbędne informacje. Po akceptacji wniosku gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut. Pilnie potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Nie czekaj, pomoc w postaci pożyczki ratalnej online jest w zasięgu zaledwie kilku kliknięć myszką.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni