Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Doceniamy najlepszych – 5 zalet nowej oferty od TAKTO Finanse

POŻYCZKI Opublikowano: 28.10.2021

Z dumą ogłaszamy, że prace nad naszym najnowszym produktem finansowym, skierowanym do pożyczkobiorców z pozytywną historią kredytową, dobiegły końca. Zapoznaj się ze szczegółami nowej oferty pożyczkowej i dowiedz się, na jakie korzyści mogą liczyć osoby, które terminowo spłacają podejmowane zobowiązania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów

Na przestrzeni wielu lat prowadzenia działalności wielokrotnie przekonaliśmy się, że terminowa spłata pożyczki może okazać się znacznie trudniejsza, niż mogło się to początkowo wydawać. Chcemy nagrodzić najbardziej rzetelnych i sumiennych pożyczkobiorców za pomocą preferencyjnej oferty, która spełni wszystkie zgłaszane przez nich oczekiwania.

W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy z naszymi pożyczkobiorcami szereg badań ankietowych. Przy ich pomocy ustaliliśmy najbardziej kluczowe aspekty, jakimi powinna wyróżniać się atrakcyjna oferta pożyczkowa. Dogłębna analiza zebranych rezultatów pomogła nam opracować nowy produkt spod szyldu „Doceniamy najlepszych”, której adresatem może być każda osoba o nienagannej historii kredytowej.

Maksimum możliwości, minimum formalności

Podobnie jak dotychczas, pożyczka w TAKTO Finanse może wynosić dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do 1000 złotych. Klienci mogą swobodnie wybierać interesujący ich okres trwania umowy, który wynosi teraz od 6 do 42 miesiące. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się w całości przez internet. O spełnieniu kryteriów pożyczki w ramach akcji „Doceniamy najlepszych” poinformujemy Cię już na etapie wnioskowania.

Pożyczkobiorcy o nienagannej historii w BIK mogą liczyć na szereg udogodnień, dzięki którym oferta stanie się tańsza i łatwiejsza w obsłudze. Należą do nich m.in. 

1.      Skrócony czas weryfikacji

Rzetelni klienci otrzymają pożyczkę szybciej przy mniejszej liczbie formalności. W przypadku większości z nich, weryfikacja będzie odbywać się w sposób automatyczny. Ewentualne połączenie telefoniczne z pracownikiem będzie odbywać się tylko w wyjątkowych przypadkach.

2.      Obniżenie miesięcznej raty

Pożyczki dla naszych najlepszych klientów będą wyróżniać się niższymi kosztami całkowitymi oraz mniejszą ratą miesięczną. Zgromadzone w ten sposób oszczędności będą mogły posłużyć na pozostałe przekładane w czasie wydatki.

3.      Obsługa z poziomu Panelu Klienta

Aby dostarczyć klientom wszelkie informacje, związane ze spłatą pożyczki, uruchomiliśmy Panel Klienta – narzędzie dostarczające szereg informacji na temat historii i harmonogramu spłat pożyczki, które pozwala również błyskawicznie spłacić ratę z pomocą płatności online. Co więcej, przy jego pomocy można szybko wnioskować o kolejne środki lub wystąpić o wakacje pożyczkowe.

4.      Możliwość wakacji pożyczkowych

Na każde 12 miesięcy trwania umowy będzie przypadać 1 miesiąc nieodpłatnego przesunięcia spłaty w czasie. Jeśli zdecydujesz się wnioskować o pożyczkę na 42 miesiące, będziesz dysponować taką możliwością aż 3 razy.

5.      Nowy program lojalnościowy

Jeśli korzystałeś już z oferty naszej firmy, przy kolejnej umowie zaproponujemy Ci preferencyjne warunki pożyczkowe. Możliwość ta będzie przysługiwać naszym klientom raz na 12 miesięcy.

Dołącz do najlepszych klientów TAKTO Finanse

Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych najlepszych klientów, którzy nienagannie spłacają podejmowane zobowiązania. Czy jesteś takim pożyczkobiorcą? Jeśli tak, skorzystaj z usług TAKTO Finanse i dołącz do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni