Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Dzień chłopaka – co kupić na prezent? 3 modne propozycje

ROZRYWKA Opublikowano: 08.09.2021

30 września obchodzimy w Polsce dzień chłopka, to doskonały pretekst do podarowania wyjątkowego upominku naszym bliskim mężczyznom. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik prezentowy dla osób o 3 typach, popularnych obecnie zainteresowań. Nie wiesz co kupić? Po lekturze naszego tekstu ten problem przestanie istnieć.

1. Dzień chłopaka – co kupić na prezent dla gamera?

Wszelkiego rodzaju gry planszowe i multimedialne nie tracą na popularności, a wręcz przeciwnie – wiodący producenci każdego roku publikują nowe edycje i dodatki do podstawowych wersji ulubionych serii. Dobrym pomysłem na upominek będzie wygodny fotel gamingowy, kierownicę do konsoli, która urozmaici gry wyścigowe czy słuchawki z wbudowanym mikrofonem.

2. Pomysł na prezent dla miłośnika roślin

Zbliża się dzień chłopaka – co kupić na prezent dla osoby, która własny pokój najchętniej zamieniłaby w amazońską dżunglę, a właściwie już się do tego marzenia mocno zbliżyła? Prawdziwy plant lover z pewnością ucieszy się z oryginalnej doniczki, albumu z kwiatami lub biletów do ogrodu zoologicznego. Jeśli dysponujemy większym budżetem, warto sięgnąć po rzadką sadzonkę, np. roślinę z wariegacją, czyli białymi wybarwieniami. Większe okazy potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

3. Dzień chłopaka – co kupić amatorowi kulinariów?

Twój chłopak, syn lub przyjaciel mógłby nie wychodzić z kuchni, a jeśli już to robi, to zawsze z czymś smakowitym pod ręką? To może znaczyć tylko jedno – masz do czynienia z prawdziwym foodies. Żaden smakosz nie pogardzi nowym, stylowym ekspresem do kawy, kolacją w restauracji nagrodzonej gwiazdkami Michelin czy warsztatami z ulubionym autorytetem kulinarnym. W wersji budżetowej możesz zdecydować się na ekologiczne wino z lokalnej wytwórni, porządny lniany fartuch lub ładne utensylia kuchenne.

Dzień chłopaka – co kupić na prezent, jeśli brakuje nam funduszy?

Już wiesz, co kupić na prezent na dzień chłopaka, ale na drodze do idealnego upominku stoją finanse? Z pomocą przychodzi atrakcyjna oferta TAKTO Finanse. Nasz produkt w postaci pożyczki długoterminowej to duża kwota wsparcia i długi okres spłaty. Możesz sięgnąć nawet po 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 wygodnych rat. Dzięki temu nie musisz się martwić o nadmierne obciążenie domowego budżetu w przyszłych miesiącach.

Wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na naszej stronie głównej lub skontaktujesz się telefonicznie z naszym doradcą finansowym. Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji otrzymasz gotówkę na podane konto bankowe nawet w kwadrans. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz dokładnie taki prezent, o jakim marzy bliski Ci chłopak.Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni