Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Dzień chłopaka – co kupić na prezent? 3 modne propozycje

ROZRYWKA Opublikowano: 08.09.2021

30 września obchodzimy w Polsce dzień chłopka, to doskonały pretekst do podarowania wyjątkowego upominku naszym bliskim mężczyznom. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik prezentowy dla osób o 3 typach, popularnych obecnie zainteresowań. Nie wiesz co kupić? Po lekturze naszego tekstu ten problem przestanie istnieć.

Dzień chłopaka – co kupić na prezent? 3 modne propozycje

1. Dzień chłopaka – co kupić na prezent dla gamera?

Wszelkiego rodzaju gry planszowe i multimedialne nie tracą na popularności, a wręcz przeciwnie – wiodący producenci każdego roku publikują nowe edycje i dodatki do podstawowych wersji ulubionych serii. Dobrym pomysłem na upominek będzie wygodny fotel gamingowy, kierownicę do konsoli, która urozmaici gry wyścigowe czy słuchawki z wbudowanym mikrofonem.

2. Pomysł na prezent dla miłośnika roślin

Zbliża się dzień chłopaka – co kupić na prezent dla osoby, która własny pokój najchętniej zamieniłaby w amazońską dżunglę, a właściwie już się do tego marzenia mocno zbliżyła? Prawdziwy plant lover z pewnością ucieszy się z oryginalnej doniczki, albumu z kwiatami lub biletów do ogrodu zoologicznego. Jeśli dysponujemy większym budżetem, warto sięgnąć po rzadką sadzonkę, np. roślinę z wariegacją, czyli białymi wybarwieniami. Większe okazy potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

3. Dzień chłopaka – co kupić amatorowi kulinariów?

Twój chłopak, syn lub przyjaciel mógłby nie wychodzić z kuchni, a jeśli już to robi, to zawsze z czymś smakowitym pod ręką? To może znaczyć tylko jedno – masz do czynienia z prawdziwym foodies. Żaden smakosz nie pogardzi nowym, stylowym ekspresem do kawy, kolacją w restauracji nagrodzonej gwiazdkami Michelin czy warsztatami z ulubionym autorytetem kulinarnym. W wersji budżetowej możesz zdecydować się na ekologiczne wino z lokalnej wytwórni, porządny lniany fartuch lub ładne utensylia kuchenne.

Dzień chłopaka – co kupić na prezent, jeśli brakuje nam funduszy?

Już wiesz, co kupić na prezent na dzień chłopaka, ale na drodze do idealnego upominku stoją finanse? Z pomocą przychodzi atrakcyjna oferta TAKTO Finanse. Nasz produkt w postaci pożyczki długoterminowej to duża kwota wsparcia i długi okres spłaty. Możesz sięgnąć nawet po 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 wygodnych rat. Dzięki temu nie musisz się martwić o nadmierne obciążenie domowego budżetu w przyszłych miesiącach.

Wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na naszej stronie głównej lub skontaktujesz się telefonicznie z naszym doradcą finansowym. Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji otrzymasz gotówkę na podane konto bankowe nawet w kwadrans. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz dokładnie taki prezent, o jakim marzy bliski Ci chłopak.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim