Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak się ubrać na sylwestra w domu?

ROZRYWKA Opublikowano: 29.12.2021

Tegoroczny nowy rok spędzasz na domówce u przyjaciół lub zakopany pod kocem we własnych czterech kątach? Doskonały wybór – znajome otoczenie to gwarancja udanej zabawy i dobrego wejścia w kolejny rok kalendarzowy. Warto wcześniej przygotować odpowiednią playlistę, przekąski i oczywiście strój. Sprawdź, jak się ubrać na sylwestra w domu.

 

Jak się ubrać na sylwestra w domu?

Jak się ubrać na sylwestra w domu? Domówka u znajomych

Odpowiedź na pytanie – jak się ubrać na sylwestra w domu, będzie zależała od charakteru imprezy. Inne stroje sprawdzą się na domówce z maratonem filmów, a inne, jeśli w repertuarze imprezy planowane są eleganckie drinki, dj i tańce. Warto wcześniej zapytać gospodarzy jakie atrakcje szykują.

W ostatnich latach na popularności zyskują również domówki tematyczne np. w stylu lat 80. lub inspirowane kulturą danego kraju. Na disco party w klimacie włoskim warto włożyć odważne kreacje w nasyconych kolorach – czerwoną mini sukienkę z falbanami, czy dopasowaną koszulę w odcieniu intensywnej purpury. Natomiast na karnawałowy bal przebierańców – sukienkę koktajlową, perukę i ażurową wenecką maskę.

Jeżeli wieczór zamierzamy spędzić w nerdowskim stylu – grając w planszówki i nadrabiając tegoroczne sezony ulubionych seriali, skoczmy w wygodne dresy (najmodniejsze są jednobarwne zestawy w neonowych kolorach), a stylizację uzupełnijmy o czapkę z przykuwającą oko retro grafiką lub nadrukiem z ulubionego serialu.

Jak się ubrać na sylwestra w domu? Wieczór self-care

Spędzasz ostatni dzień we własnym towarzystwie i nie wiesz, jak się ubrać na sylwestra w domu, żeby sprawić, że ten wieczór stanie się wyjątkowy? Czas na domowe SPA. Przygotuj ulubione przekąski, świeczki zapachowe, planer na nowy rok i relaksującą muzykę. Najlepszym strojem w takich okolicznościach będzie mięciutka i ciepła wełniana piżama lub bardziej elegancki – satynowy szlafrok i koronkowy komplet bieliźniany.

Noworoczne postanowienia na wyciągnięcie ręki z pożyczką od TAKTO Finanse

Masz już plany na noworoczny wieczór i wiesz, jak się ubrać na sylwestra w domu – czas na postanowienia i plany. Zamierzasz zwiedzić zagraniczne kraje? A może chcesz zainwestować we własny rozwój i zapisać się na kurs nowego języka obcego lub lekcje gry na instrumencie? Bez względu na cel, wszystkie marzenia pomoże Ci zrealizować pożyczka od TAKTO Finanse.

Możesz ubiegać się nawet o 12 tysięcy złotych, które nasi specjaliści rozbiją na 40 wygodnych i łatwych do spłacenia rat. Wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek dostępny online, a gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut po zaakceptowaniu aplikacji.

 


brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim