Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

O TAKTO

Za marką TAKTO Finanse stoją ludzie, a nie liczby w rzędach.

 

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.

 

Naszym celem od początku działalności było stworzenie produktu łączącego najlepsze cechy pożyczek oferowanych przez inne podmioty, czyli wysoka kwota i długi okres spłat oraz elastyczna ocena zdolności kredytowej Klientów.

 

Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że obecnie mamy najlepszą na rynku ofertę w segmencie pożyczek pozabankowych. Jest dostępna i dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych - instytucji zrzeszającej spółki finansowe w Polse.

W TAKTO Finanse działamy w sposób etyczny i zgodny z Zasadami Dobrych Praktyk.

 

 

Posiadamy dwa kanały sprzedaży:

  • własny – do Waszej dyspozycji pozostawiamy ponad 20-stu wysoko wyspecjalizowanych doradców, dzięki którym załatwicie formalności „z kanapy” – nie wychodząc z domu. W tym celu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy  lub zadzwonić pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000.
  • zewnętrzny – pracujemy z 10-cioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowy sporządza dla nas ponad 500 agencji.

 

Znasz już nas, czas poznać nasz produkt.  

Więcej informacji

Jesteśmy wiarygodni

Takto Finanse stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk kpf Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim
 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK