Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka dla obywatela Ukrainy-warunki, które musi spełniać pożyczkobiorca

POŻYCZKI Opublikowano: 18.09.2021

 

Według szacunków Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce jest już niemal półtora miliona imigrantów z Ukrainy. Wiele z tych osób decyduje się zamieszkać w naszym kraju już na stałe, w następstwie czego zakładają w Polsce rodziny, kupują nieruchomości i prowadzą codzienne życie nie odbiegające od zwyczajów współobywateli. W konsekwencji wiele osób ze wschodniej granicy może potrzebować dodatkowego finansowania na pokrycie remontu, inwestycji czy spełnienia wakacyjnych marzeń – pożyczka dla obywatela Ukrainy może się przydać w wielu sytuacjach.

Pożyczka dla obywatela Ukrainy – kto może się ubiegać?

Chcąc ubiegać o pożyczkę dla obywatela Ukrainy, należy posiadać numer ewidencyjny PESEL. Numer ten składa się z 11 cyfr, w których zwartych jest wiele cennych informacji, m.in.: datę urodzenia, numer porządkowy, symbol oznaczający płeć, a także liczbę kontrolną. W systemie PESEL, do którego dostęp mają uprawnione jednostki (np. sąd czy prokurator) przechowywane są ponadto dane dotyczące personaliów, stanu cywilnego, adresu zameldowania oraz numeru dowodu osobistego.

Pożyczka dla obywatela Ukrainy może zostać udzielona jedynie tym osobom, które mają adres zameldowania na terenie Polski, a także posiadają ważną kartę pobytu, kartę tymczasowego pobytu lub status rezydenta Unii Europejskiej. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą ponadto posiadać konto w polskim banku, a także polski numer telefonu. Warto również podkreślić, że wiele banków i instytucji pozabankowych oferuje swoje produkty osobom, które przekroczyły określony wiek.

Forma zatrudnienia a pożyczka dla obywatela Ukrainy

Pożyczka dla obywatela Ukrainy jest dostępna dla osób, które mają stałe, pewne źródło dochodów. Większość pożyczkodawców wymaga przedstawienia PIT-u za poprzedni rok oraz okazania umowy podpisanej na co najmniej 6 miesięcy do przodu. Dodatkowo banki i firmy pozabankowe sprawdzają swoich przyszłych klientów w rejestrach dłużników – BIK, BIG oraz ERIF.

Pożyczka dla obywatela Ukrainy od TAKTO Finanse

Chcesz znaleźć atrakcyjną pożyczkę dla obywatela Ukrainy? Sięgnij po produkt od TAKTO Finanse. U nas możesz ubiegać się o wsparcie w wysokości nawet 12 tysięcy złotych, które specjaliści rozbiją na 40 niskich i komfortowych do spłacenia rat. Warto podkreślić, że akceptujemy różne źródła dochodów – również deklarowane.

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę pomocy i wypełnisz krótki wniosek online, dostępny na stronie głównej. Po rozpatrzeniu Twojego wniosku odezwie się do Ciebie nasz doradca finansowy i przedstawi decyzję kredytową. Jeżeli spełnisz stawiane warunki, gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut. Zgłoś się do fachowców TAKTO Finanse już dziś i nie martw się o swój kruchy, domowy budżet.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni