Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na prezent na święta 2021 – pomysły na upominki

ROZRYWKA Opublikowano: 19.12.2021

Święta już za pasem, a Ty nie masz jeszcze podarunków? Na domiar złego przygotowania do kolacji wigilijnej i podejmowania gości mocno uszczupliły Twój grudniowy budżet? Pożyczka na prezent na święta pomoże rozwiązać ten problem – sprawdź, jakie upominki mogą ucieszyć Twoich bliskich w tym roku.

 

Pożyczka na prezent na święta – warunki finansowania

Sięgając po pożyczkę na prezent na święta warto udać się do instytucji pozabankowej, bowiem w przeciwieństwie do banków – klienci mogą dopełnić wszelkich formalności nie wychodząc z domu. Dodatkowo, firmy pozabankowe zazwyczaj wymagają znacznie mniej zaświadczeń i dokumentów, np. nie poproszą przyszłego dłużnika o zaświadczenie od pracodawcy, co znacznie przyspiesza cały proces zaciągania pożyczki.

Jakie warunki należy spełniać, żeby ubiegać się o pomoc?

 • posiadać adres e-mail i polski numer telefonu,
 • mieć stałe zameldowanie na terenie polski,
 • mieć ukończone 18 lat (niektóre firmy wymagają wyższego wieku),
 • przedstawić ważny dokument tożsamości,
 • nie widnieć w krajowym rejestrze dłużników.

Pożyczka na prezent na święta – upominki dla wiecznie zabieganych

Dodatkowe finansowanie pozabankowe może być przeznaczone na dowolny cel, a szybki czas prowadzący od aplikacji przez otrzymanie pożyczki sprawia, że jest to idealne rozwiązanie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach. Pożyczka na prezent na święta pozwoli spełnić tegoroczne marzenia najbliższych.

Wiele osób zastanawia się jaki jest idealny upominek bożonarodzeniowy, dobrym wyborem będzie sięgnięcie po takie produkty i usługi, na które zawsze brakuje środków i nie są niezbędne w codziennym życiu, ale umilają czas wolny, lub pozwalają na chwilę relaksu i wytchnienia, np.:

 • weekend w nadmorskim SPA,
 • bilety lotnicze do ciepłego kraju w ferie zimowe,
 • bon na masaż lub zabieg kosmetyczny,
 • bilety na koncert ulubionego artysty lub do opery.

Pożyczka na prezent na święta – podarunki dla najmłodszych

Pożyczka na prezent na święta pozwoli również rozpieścić najmłodszych. Chyba nikt nie wypatruje pierwszej gwiazdki z takim zapałem i entuzjazmem jak dzieci, przemyślane prezenty pomogą sprawić, że tegoroczna gwiazdka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Jakie upominki wiodą prym? W zależności od wieku dziecka są to np.:

 • karta unlimited do kina dla małego kinomana,
 • maszyna do robienia popcornu, która umili każde domowe przyjęcie z przyjaciółmi,
 • domki, garaże, warsztaty samochodowe i mini kuchnie, czyli gadżety do zabawy w dorosłych,
 • aparat natychmiastowy do uwieczniania wyjątkowych chwil,
 • głośniki, słuchawki lub gramofon dla małego audiofila.

Pożyczka na prezent na święta od TAKTO Finanse

Pomysły zebrane? Czas aplikować o pożyczkę na prezent na święta od TAKTO Finanse. Oferujemy nawet 12 tysięcy złotych pomocy, które możemy rozbić na 40 niskich, wygodnych do spłacenia rat. Wybierz interesującą Cię kwotę finansowania, prześlij niezbędne dokumenty i poczekaj na gotówkę.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni