Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na święta 2021

Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany w wielu polskich domach, szczególnie przez dzieci. Zorganizowanie pięknych świąt wiąże się, niestety, z niemałymi wydatkami. Nawet jeśli nie planuje się wyjazdów, dużych przyjęć ani kosztownych podarunków, grudniowy budżet bywa napięty do granic możliwości. Jeżeli obawiasz się, że zabraknie Ci pieniędzy na świąteczne wydatki, dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka na święta 2021.

Wigilia kojarzy nam się z radością, życzliwością i spotkaniami z bliskimi oraz obdarowywaniem się prezentami. Zasil domowy budżet dodatkowymi środkami. Pożyczka na święta Bożego Narodzenia 2021 pozwoli Ci kupić wymarzone prezenty pod choinkę, przygotować wyśmienite wigilijne potrawy, udekorować dom albo zorganizować rodzinny wyjazd.

Dzięki uzyskanym środkom możesz wprowadzić pod swój dach wyjątkową atmosferę. Pożyczka na święta 2021 pomoże Ci współtworzyć piękne wspomnienia i wyrazić uczucia wobec najważniejszych osób w Twoim życiu.  Złóż wniosek o potrzebne pieniądze i spraw, by wszyscy domownicy w pełni poczuli magię świąt.

Pożyczka na święta Bożego Narodzenia 2021 pozwoli też odwiedzić bliskich mieszkających za granicą i spędzić z nimi ten szczególny czas. Za uzyskane środki można sfinansować podróż i upominki dla wszystkich, którym chce się sprawić przyjemność.

 

Wygodna pożyczka świąteczna na raty – przeznacz ją na dowolny cel!

Szybką pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse uzyskasz przez telefon lub internet. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności. Nie musisz określać celu, na jaki przeznaczysz otrzymane środki. Dopasowana do Twoich potrzeb pożyczka ratalna pomoże Ci zrealizować wszystkie plany i marzenia.

Możesz ubiegać się nawet o 12 000 zł i rozłożyć spłatę zobowiązania na komfortową liczbę rat (od 6 do 42). Korzystając z pożyczki ratalnej, nie trzeba martwić się krótkim okresem na zgromadzenie i oddanie pożyczonych środków. Zobowiązanie spłacasz w tempie dostosowanym do swoich finansowych możliwości. W przypadku terminowej spłaty pożyczki ratalnej ubieganie się o następną wiąże się z jeszcze mniejszą liczbą formalności.


Ocena: 5.0/5 ( 5 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni