Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka przez czat

 

Niespodziewane wydatki sprawiły, że Twój budżet domowy się nie dopina? A może planujesz od dawna przekładany remont mieszkania lub wymarzone wakacje? Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować nagłego zastrzyku gotówki. Powszechne kredyty gotówkowe niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. Skomplikowane procedury i wysokie odsetki mogą Cię oddalić od upragnionych celów. Pożyczka przez czat oferowana przez TAKTO Easy to wygodne i szybkie rozwiązanie. Dowiedz się, dlaczego warto na nią postawić.

Bezkontaktowa, komfortowa obsługa

Zwłaszcza w dobie pandemii doceniamy możliwość załatwienia rozmaitych spraw bez wychodzenia z domu. Wniosek o pożyczkę przez czat możesz złożyć z każdego miejsca z dostępem do internetu. Stworzyliśmy rewolucyjny system składania wniosków, zamknięty w formie dedykowanego czatu. Wystarczy wziąć do ręki telefon lub odpalić komputer i rozpocząć rozmowę z naszym specjalistą.

Pożyczka przez czat jest nie tylko wygodna, ale również wyjątkowo szybka. Czas wymagany do rozpatrzenia podania zostaje maksymalnie skrócony. Decyzja kredytowa pojawia się już po kilku minutach od złożenia wniosku, a przelewu środków dokonujemy w kwadrans. Możesz cieszyć się z pieniędzy już w ten sam dzień.

 

 

Pożyczka przez czat jest bezpieczna

Jeśli zastanawiasz się, czy proponowana przez nas pożyczka przez czat nie niesie ze sobą ryzyka, pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości. W TAKTO Easy sprawdzamy klientów za pomocą trzech baz: BIG, BIK, a także ERIF. Najważniejszym kryterium jest brak aktualnego zadłużenia. Udzielamy pożyczek dla osób, których dochody wynoszą od 500 zł miesięcznie.

Standardowy wniosek zastąpiliśmy pięcioetapowym czatem ze specjalistą. Umowę zawierasz za pośrednictwem kuriera lub przez telefon. Potwierdzamy tożsamość pożyczkobiorcy w systemie Kontomatik, za pomocą którego klient może zalogować się do swojego banku i zatwierdzić wygenerowane informacje. Twoje wrażliwe dane zostaną wykorzystane jedynie do zawarcia umowy pożyczkowej. Intuicyjny system finansowania TAKTO Easy spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pożyczka przez czat dla każdego

Bez względu na to, czy masz już doświadczenie we wnioskowaniu o pożyczkę długoterminową, czy też nie, pożyczka przez czat spełni Twoje wymagania. Jeśli kolejny raz składasz wniosek o pieniądze z firmy pozabankowej, z pewnością docenisz szybkość naszego rozwiązania i przejrzyste warunki współpracy.

Osoby, które po raz pierwszy wnioskują o pieniądze w TAKTO Easy, ucieszy kontakt z wyspecjalizowanym konsultantem, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania. W przeciwieństwie od innych wniosków składanych przez internet, biorąc pożyczkę przez czat, nie musisz kontaktować się z fachowcem zewnętrznymi kanałami.

Pożyczka przez czat jest wygodną i korzystną ofertą. W kilkanaście minut możesz otrzymać nawet 12 tysięcy złotych, a spłatę rozłożymy na 40 komfortowych rat. Skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się, że pożyczka online w TAKTO Easy to najlepsze rozwiązanie, kiedy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni