Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku

POŻYCZKI Opublikowano: 14.09.2021

W opisach ofert kredytów i pożyczek pozabankowych często można trafić na informację o wysokości RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania. Im niższy wskaźnik – typ lepiej dla pożyczkobiorców, a pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku jest dostępna w pełni online z maksymalnie uproszczonymi zasadami wnioskowania. Sprawdź, dlaczego RRSO jest wyznacznikiem atrakcyjności finansowania i dlaczego nasz produkt wyróżnia się na tle konkurencji.

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku

 

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku – co to znaczy?

RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wyznacza całkowity koszt pożyczki pozabankowej, chwilówki czy kredytu bankowego, który ponosi klient. Jego warunki określa Ustawa z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim. Poza oprocentowaniem RRSO określa również pozostałe koszty związane z finansowaniem, takie jak:

  • prowizja dla banku lub instytucji pożyczkowej,
  • opłaty za obsługę transakcji,
  • koszty usług dodatkowych, które są niezbędne dla zaciągnięcia kredytu,
  • ubezpieczenia (jeśli są wymagane),
  • wszelkie, inne opłaty (np. za rozpatrzenie wniosku).

Wskaźnik RRSO powstał po to, aby ułatwić konsumentom porównywanie różnych ofert pożyczkowych i wybór najatrakcyjniejszej z nich.

Warto również podkreślić, że RRSO uwzględnia wartość pieniędzy w czasie, dlatego najbardziej miarodajne będzie porównywanie propozycji, które uwzględniają ten sam okres spłaty. Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku może być udzielona nawet na 40 miesięcy, co znacznie obniża ratę i sprawia, że nie wpadniemy w spirale zadłużeń w przyszłych miesiącach.

Jak obliczyć RRSO pożyczki i czym kierować się przy jej wyborze?

Nie musimy sami obliczać RRSO pożyczki, zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, każda instytucja kredytowa ma obowiązek udostępnienia wskaźnika do kwoty zobowiązania 255 500 zł.

Inną ważną kwestią jest równomierne rozłożenie rat na cały okres spłaty – często bowiem firmy pożyczkowe w pierwszych miesiącach żądają niemal bez odsetkowych części, a ostatnie miesiące wiążą się z kilkutysięcznymi ratami. Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku w trosce o klientów jest przejrzysta i rozłożona równomiernie na wszystkie miesiące spłaty.

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku bez wychodzenia z domu

Sięgnij po pożyczkę taktofinanse z najniższym RRSO na rynku, która jest nie tylko atrakcyjną, ale również najwygodniejszą formą pożyczania pieniędzy. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną, na suwaku zaznaczysz interesującą Cię kwotę finansowania i wypełnisz krótki kwestionariusz – resztą zajmą się nasi doradcy finansowi. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w kwadrans.

Nie musisz już odkładać swoich planów ze względu na niedopinający się budżet – sięgnij po ofertę TAKTO Finanse i ciesz się nowymi możliwościami.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim