Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku

POŻYCZKI Opublikowano: 14.09.2021

W opisach ofert kredytów i pożyczek pozabankowych często można trafić na informację o wysokości RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania. Im niższy wskaźnik – typ lepiej dla pożyczkobiorców, a pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku jest dostępna w pełni online z maksymalnie uproszczonymi zasadami wnioskowania. Sprawdź, dlaczego RRSO jest wyznacznikiem atrakcyjności finansowania i dlaczego nasz produkt wyróżnia się na tle konkurencji.

 

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku – co to znaczy?

RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wyznacza całkowity koszt pożyczki pozabankowej, chwilówki czy kredytu bankowego, który ponosi klient. Jego warunki określa Ustawa z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim. Poza oprocentowaniem RRSO określa również pozostałe koszty związane z finansowaniem, takie jak:

  • prowizja dla banku lub instytucji pożyczkowej,
  • opłaty za obsługę transakcji,
  • koszty usług dodatkowych, które są niezbędne dla zaciągnięcia kredytu,
  • ubezpieczenia (jeśli są wymagane),
  • wszelkie, inne opłaty (np. za rozpatrzenie wniosku).

Wskaźnik RRSO powstał po to, aby ułatwić konsumentom porównywanie różnych ofert pożyczkowych i wybór najatrakcyjniejszej z nich.

Warto również podkreślić, że RRSO uwzględnia wartość pieniędzy w czasie, dlatego najbardziej miarodajne będzie porównywanie propozycji, które uwzględniają ten sam okres spłaty. Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku może być udzielona nawet na 42 miesiące, co znacznie obniża ratę i sprawia, że nie wpadniemy w spirale zadłużeń w przyszłych miesiącach.

Jak obliczyć RRSO pożyczki i czym kierować się przy jej wyborze?

Nie musimy sami obliczać RRSO pożyczki, zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, każda instytucja kredytowa ma obowiązek udostępnienia wskaźnika do kwoty zobowiązania 255 500 zł.

Inną ważną kwestią jest równomierne rozłożenie rat na cały okres spłaty – często bowiem firmy pożyczkowe w pierwszych miesiącach żądają niemal bez odsetkowych części, a ostatnie miesiące wiążą się z kilkutysięcznymi ratami. Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku w trosce o klientów jest przejrzysta i rozłożona równomiernie na wszystkie miesiące spłaty.

Pożyczka taktofinanse z najniższym RRSO na rynku bez wychodzenia z domu

Sięgnij po pożyczkę taktofinanse z najniższym RRSO na rynku, która jest nie tylko atrakcyjną, ale również najwygodniejszą formą pożyczania pieniędzy. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną, na suwaku zaznaczysz interesującą Cię kwotę finansowania i wypełnisz krótki kwestionariusz – resztą zajmą się nasi doradcy finansowi. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w kwadrans.

Nie musisz już odkładać swoich planów ze względu na niedopinający się budżet – sięgnij po ofertę TAKTO Finanse i ciesz się nowymi możliwościami.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni