Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na komunię od TAKTO Finanse

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu wielu rodzin. Stanowi ona doskonałą okazję do spotkania się w gronie dawno niewidzianych najbliższych. Jednakże, organizacja przyjęcia może okazać się niezwykle kosztowna. Na szczęście, brak wystarczających środków na koncie nie musi oznaczać rezygnacji z rodzinnego zjazdu – pożyczka na komunię od naszej firmy pomoże Ci zorganizować wymarzoną uroczystość.

Pożyczka na komunię od 1000 złotych

Planujesz zamówić catering do swojego domu i zorganizować w nim niewielki, uroczysty obiad? Masz dużą rodzinę i marzy Ci się wynajęcie restauracji? Zróżnicowane warianty produktów finansowych firmy TAKTO mogą posłużyć do obu powyższych celów. Jeśli planujesz kameralną uroczystość, będziesz mógł ubiegać się o pożyczkę w wysokości minimum 1000 złotych, którą będziesz mógł rozłożyć na 40 elastycznych rat.

Jeśli nie wyobrażasz sobie rodzinnego przyjęcia bez udziału wszystkich krewnych, możesz ubiegać się o pożyczkę na maksymalnie 12 000 złotych, która z pewnością pokryje wszystkie bieżące wydatki i potrzeby. Ty sam decydujesz o wysokości kwoty, którą chciałbyś pożyczyć.

Ekspresowe wsparcie dla rodziców chrzestnych

Zapomniałeś o komunii swojego chrześniaka, a chciałbyś podarować mu naprawdę niezwykły prezent? Nic straconego! Pożyczka na komunię od TAKTO Finanse może wpłynąć na Twoje konto już w 15 minut od złożenia wniosku. Nasza firma stawia na prostotę i minimum formalności – aby błyskawiczna pożyczka na komunię trafiła do wnioskodawcy, musi mieć on nienaganną historię kredytową i 500 złotych udokumentowanego dochodu.

Postaw na ofertę TAKTO Finanse

Przykładamy szczególną wagę do jasnych zapisów w umowach pożyczkowych. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – organizacji łączącej firmy, które świadczą usługi pożyczkowe z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Już dziś zapoznaj się z naszym produktem finansowym i przekonaj się, że pożyczka pozabankowa może spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni