Zadzwoń: 801 006 206, 22 456 3000 pn-pt 8-21
Napisz do nas: info@taktofinanse.pl

PRACA

Pracuj w TAKTO Finanse

Pracuj z nami w finansach!

Rozwijamy i zwiększamy nasz zespół, dlatego ciągle poszukujemy specjalistów, którzy chętnie zasilą nasze szeregi i podzielą się z nami swoim doświadczeniem. Mowa o Tobie? Nie czekaj, aplikuj.

A może dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową? To nie problem, nauczymy Cię wszystkiego i wprowadzimy w świat finansów. Czekamy właśnie na Ciebie :)

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wyślij CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na adres praca@ultimo.pl w temacie wpisując numer referencyjny oferty.

AKTUALNE OFERTY PRACY W TAKTO FINANSE

Doradca ds. Sprzedaży

Nr referencyjny: DS/03/T

Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szybko się uczysz i z determinacją dążysz do obranego celu,

a dodatkowo masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży - prześlij nam swoją aplikację!

Nasz zgrany zespół tworzą osoby młode, kreatywne i dynamiczne.

Zostań jednym z nas! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Twoimi zadaniami będą:

- czynny udział w realizowanych projektach sprzedażowych
- kontakt telefoniczny z nowymi oraz potencjalnymi klientami Spółki
- samodzielna realizacja planów sprzedażowych
- profesjonalna i rzetelna obsługa klientów
- dbanie o wizerunek firmy

Co zyskasz pracując w TAKTO?

- od pierwszego dnia pracy oferujemy Ci umowę na pełny etat

- pracując u nas możesz mieć realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
- elastyczne godziny pracy - w TAKTO pracujemy od poniedziałku do piątku pomiędzy 8:00 a 21:00

- o Twój rozwój zadba cała drużyna specjalistów, od dedykowanych Trenerów, przez Liderów

  po członków zespołu
- w TAKTO nie stoimy w miejscu - u nas będziesz miał możliwość awansu i rozwoju zarówno

  w ramach TAKTO, jak i Grupy Ultimo
- oferujemy bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, program motywacyjny

  z nagrodami Planeta ULTIMO, możliwość udziału w lektoratach językowych)

 - w czasie przerw będziesz mógł odpocząć w Chillout Roomie korzystając z piłkarzyków oraz pijąc pyszną kawę

Jeśli nie znalazłeś oferty na stanowisko, jakie Cię interesuje, ale widzisz siebie w naszym teamie, wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@ultimo.pl, a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli tylko pojawi się możliwość zatrudnienia.