Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Samodzielny specjalista ds. procesów sprzedaży online

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie procesem sprzedaży pożyczek online
  • Analizowanie i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Szukanie i tworzenie usprawnień i ciekawych rozwiązań
  • Modyfikowanie procesu na bazie analiz potrzeb i zachowań użytkowników
  • Testowanie interfejsów użytkownika
  • Współpraca z Partnerami biznesowymi oraz podwykonawcami
  • Zapewnienie odpowiedniej rentowności sprzedaży w dedykowanych kanałach
  • Udział w rozwoju produktów, analiza rynku
  • Ścisła współpraca z zespołami ryzyka, finansów, IT

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w banku lub branży finansowej
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce
  • Zorientowanie na klienta oraz jego potrzeby (zadania związane z UX)
  • Zdolności analityczne oraz biegła znajomość Excel
  • Doświadczenie w pracy nad optymalizacją procesów
  • Wykształcenie wyższe (e-commerce będzie dodatkowym atutem)
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Planowanie i organizacja zadań, określenie priorytetów i skutecznie dotrzymywanie terminów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywny angielski

Co proponujemy?

  • Pracę w stabilnej firmie, nominowanej w 2022 do nagrody „Instytucja pożyczkowa roku”
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość samodzielnej realizacji zadań
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Narzędzia pracy niezbędne dla danego stanowiska
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Profesjonalne środowisko pracy
  • Pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, karta MultiSport, program kafeteryjny MyBenefit)

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@ultimo.pl

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych od momentu otrzymania dokumentów rekrutacyjnych będzie firma ULTIMO S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Szczytnickiej 11 („Spółka”), która powołała Inspektora Ochrony Danych Osobowych dostępnego pod adresem email: inspektor.danych@taktofinanse.pl).

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przesłanych dobrowolnie dokumentach będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych Spółki zgodnie z wyrażonymi zgodami. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit a i c RODO tj. zgoda oraz wypełnienie obowiązku prawnego wynikającego z art. 221 Kodeksu pracy.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód za pośrednictwem poczty na adres zgodny z siedzibą administratora lub za pośrednictwem poczty e-mail: info@taktofinanse.pl, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

W przypadku chęci wzięcia udziału w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie również dodatkowej zgody o poniższej treści:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez TAKTO Finanse Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Szczytnickiej 11 we Wrocławiu („Spółka”) moich danych osobowych podanych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych rozpoczętych przez Spółkę w okresie 6 miesięcy od przesłania niniejszej aplikacji. Jestem świadomy/a tego, że mogę w każdej chwili cofnąć swoją zgody, co nie będzie miało wpływu na legalność przetwarzania danych w oparciu o wyrażone przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim