Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Przygotuj się do Cyber Monday 2021

ROZRYWKA Opublikowano: 21.11.2021

 

Black Friday to niejedyna okazja do skorzystania z atrakcyjnych obniżek cenowych. Nawet jeśli odpuściliśmy sobie weekendową wycieczkę do zatłoczonego centrum handlowego, wciąż mamy szansę na skorzystanie z promocji i zaoszczędzenie na zakupach. Cyber Monday czyli w wolnym tłumaczeniu Cyfrowy Poniedziałek, jest kolejnym świętem obniżek i rabatów. Kiedy obchodzimy go w 2021 roku? Jakie produkty można kupić w okazyjnych cenach w trakcie Cyber Monday 2021?

Cyber Monday 2021 – kiedy wypada promocyjny poniedziałek

Bycie łowcą okazji w czasie Cyber Monday okazuje się zdecydowanie łatwiejsze niż polowanie na promocje w galeriach handlowych czy marketach podczas Black Friday. Szukanie przecenionych produktów i rabatów w Cyfrowy Poniedziałek nie wymaga wychodzenia z domu. Siedząc wygodnie w fotelu, można robić zakupy w sieci, mając przy tym łatwy dostęp do opinii klientów, porównywarek cen czy stron prezentujących kody rabatowe.

Kiedy zatem obchodzimy święto promocji w sklepach internetowych? Cyber Monday 2021 wypada 29 listopada. Zapamiętaj tę datę, by nie umknęły Ci najciekawsze zakupowe okazje.

Geneza Cyber Monday – skąd wzięła się ta tradycja?

Cyber Monday to zwyczaj, który podobnie jak Black Friday przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Dni zakupowych obniżek przypadają po ważnym dla Amerykanów Święcie Dziękczynienia.

Dla sklepów to okazja do wyprzedania asortymentu z kończącego się sezonu i przygotowania stanów magazynowych na nowy, a dla kupujących symboliczny początek świątecznych zakupów. Zarówno Czarny Piątek, jak i Cyfrowy Poniedziałek są doskonałymi okazjami na nabycie prezentów na gwiazdkę.

Cyber Monday zrodził się w okolicach 2005 roku na fali popularności Black Friday w odpowiedzi na rosnące znaczenie rynku e-commerce. Coraz więcej osób zaczęło kupować produkty w sieci, stąd też pojawiła się potrzeba „cyfrowego” odpowiednika Czarnego Piątku.

Zgodnie z pierwotnym założeniem Black Friday 2021 powinien być organizowany tylko w sklepach stacjonarnych, a Cyber Monday 2021 wyłącznie w internetowych. W praktyce granice między świętami zakupów się zacierają, a obniżki w sieci potrafią trwać już od Czarnego Piątku.

Na jakie zniżki można liczyć w czasie Cyber Monday 2021?

Każdego roku w ramach Cyber Monday na kupujących czekają liczne promocje. Największe obniżki cenowe zwykle dotyczą urządzeń elektronicznych takich jak laptopy, smartfony, smartwatche, telewizory, słuchawki i głośniki czy szeroko rozumianego sprzętu gamingowego oraz gier. Przecenionych jest również wiele artykułów gospodarstwa domowego (AGD), m.in. pralki, lodówki czy blendery.

Promocji w ramach Cyber Monday 2021 można spodziewać się też w sklepach obuwniczych, odzieżowych i z biżuterią. Atrakcyjne rabaty udzielane są także w drogeriach i księgarniach.

Cyber Monday 2021 to świetna okazja, by nabyć rzeczy, do których kupna zniechęcała Cię dotąd zbyt wysoka cena. Cyfrowy Poniedziałek daje też szansę na zaoszczędzenie na świątecznych zakupach. W czasie Cyber Monday 2021 możesz kupić gwiazdkowe prezenty dla najbliższych w okazyjnych cenach i to bez wychodzenia z domu.

Cyber Monday 2021 z TAKTO Finanse

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, aby kupić nowy sprzęt do kuchni lub nowoczesny smartfon sprawdź ofertę pożyczki od TAKTO Finanse. Pożyczka do 12 tysięcy złotych, rozłożona na niskie, wygodne do spłacenia miesięczne raty, które nie wpłyną negatywnie na domowy budżet to gwarancja, że zakupy podczas Cyber Monday 2021 będą udane. Warto podkreślić, że wszystkie formalności załatwisz w 15 minut, bez ruszania się z domu. Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym lub sprawdź ofertę na stronie.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni