Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet – swoboda i bezpieczeństwo

Szukasz pożyczki na raty miesięczne przez internet i zależy Ci na niskiej racie podjętego zobowiązania? Chciałbyś zachować bezcenną elastyczność finansową, korzystając przy tym z korzyści, jakie zapewniają pożyczki online? Raty miesięczne to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Zapoznaj się z charakterystyką produktów TAKTO Finanse i zobacz, że pożyczki online na raty miesięczne stanowią doskonały kompromis pomiędzy chwilówką a kredytem pozabankowym.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 5 czynników, jakimi powinny odznaczać się atrakcyjne pożyczki online na raty miesięczne. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i przekonaj się, że pożyczki na raty miesięczne przez internet mogą spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

1.     Pożyczki na raty miesięczne przez internet to najszybsze wsparcie finansowe

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której uzyskanie dodatkowych środków w ramach pożyczki na raty miesięczne będzie musiało nastąpić w trybie natychmiastowym. Kupno nowej lodówki, naprawa uszkodzonego samochodu czy zakup nowego laptopa to wydatki, które zazwyczaj nie mogą czekać na bardziej dogodny moment. Z pomocą przychodzą wówczas pożyczki online. Raty miesięczne to rozwiązanie, które wyróżnia się nie tylko wygodą spłaty, a również ekspresowym tempem realizacji.

Pożyczki pozabankowe na raty miesięczne można uzyskać już w 15 minut od złożenia wniosku. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, wypełnić wszelkie niezbędne dane osobowe oraz określić informacje na temat oczekiwanej wysokości finansowania. Tak przygotowany formularz trafia bezpośrednio do naszego eksperta finansowego. Jeśli weryfikacja sytuacji finansowej potencjalnego pożyczkodawcy zakończy się pomyślnie, dodatkowe środki wpłyną na jego konto nawet w ciągu kwadransa.

2.     Postaw na pożyczki online – raty miesięczne już od 500 złotych dochodu

W TAKTO Finanse wymagamy od klientów wypracowania miesięcznych dochodów w wysokości co najmniej 500 zł. Kwota ta nie jest zbyt wygórowana – pozwala nam jednak upewnić się, że potencjalnych klient będzie w stanie terminowo spłacać podjętą sumę. Warto podkreślić, że rozwiązanie zabezpiecza interesy zarówno firmy pożyczkowej, jak i samego klienta. Osoby, które nie będą w stanie przejść tego typu weryfikacji mogą mieć większy problem z uregulowaniem opłaty za pożyczki na raty miesięczne przez internet.

Warto podkreślić również, że TAKTO Finanse nie wymaga od przyszłych klientów zaświadczenia od dochodach, wystawianego przez pracodawcę. Do określenia zdolności kredytowej wystarczy nam samodzielnie wystawione oświadczenie, poparte m.in. dowodem przelewu od pracodawcy na konto bankowe. Rozwiązanie to pomaga nam świadczyć nasze usługi w sposób szybki i bezpieczny, dopasowując maksymalną wysokość pożyczki do możliwości finansowych klientów.

3.     Pożyczki online na raty miesięczne z bezpiecznego źródła

Firma TAKTO Finanse należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – wiodącej organizacji zrzeszającej podmioty udzielające pozabankowego wsparcia na dowolne cele. Przynależność do ZPF poświadcza, że dana firma działa w oparciu o ogólnie przyjęte Zasady Dobrych Praktyk. Celem powyższych zapisów jest usprawnienie świadczenia usług pożyczkowych, chroniąc interesy zarówno pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy. Rzetelność podmiotu finansowego poświadcza również certyfikat Audytu Etycznego.

Warto podkreślić również, że oferowane przez nas pożyczki online na raty miesięczne podlegają pod zapisy ustawy o kredycie konsumenckim. Dokument ten określa maksymalną wysokość wszystkich kosztów dodatkowych, ograniczając ryzyko wpadnięcia w spiralę długów – sytuacji, w której jedna pożyczka na dowód na raty miesięczne zostaje spłacona przy pomocy kolejnej.

4.     Pożyczki pozabankowe na raty miesięczne o zróżnicowanej wysokości

Doskonale wiemy, że nasi klienci mierzą się z niespodziewanymi wydatkami o różnej wysokości. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, zapewniliśmy im elastyczny produkt finansowy, mogący opiewać na kwotę od 1000 do aż 12 000 złotych. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że oferta TAKTO Finanse pomoże pozyskać środki na niewielkie cele, takie jak zakup telefonu, oraz nieco kosztowniejsze przedsięwzięcia, np. remont łazienki czy kupno samochodu.

5.     Pożyczka na dowód na raty miesięczne to środki na dowolny cel

Otrzymane od TAKTO Finanse środki możesz przeznaczyć na co tylko chcesz. Produkt finansowy naszej marki to nie tylko doraźne wsparcie w podbramkowych sytuacjach – może on stanowić również dalekosiężną inwestycję. Marzysz o poszerzeniu swoich kwalifikacji za pomocą specjalistycznego kursu? Być może planujesz otworzyć własną firmę, która wymaga profesjonalnego oprogramowania? Pożyczki na raty miesięczne przez internet pomoże Ci spełnić przekładane marzenia.

Zastanawiasz się, jakie korzyści mogą przynieść Ci ekspresowe pożyczki na raty miesięczne przez internet? Określ interesującą Cię kwotę wsparcia w naszym kalkulatorze pożyczkowym, wypełnij wniosek online i czekaj na odpowiedź od naszego konsultanta. Wspólnie przejdziemy przez cały proces pożyczkowy, dzięki któremu oczekiwane środki trafią na Twoje konto już w kilkanaście minut od przesłania dokumentów.


Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni