Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Tani kredyt gotówkowy na edukację dzieci

DZIECKO Opublikowano: 17.09.2021

Okres powakacyjny to czas powrotu do przedszkoli i szkół, a co za tym idzie – skupieniu się na edukacji najmłodszych. Poza obowiązkowymi zajęciami, wielu rodziców decyduje się na dodatkowe kursy i korepetycje. Troska o edukację dzieci, to również wychodzenie w przyszłość i zabezpieczenie okresu po obowiązku szkolnym. Sprawdźmy, na co warto przeznaczyć tani kredyt gotówkowy z myślą o rozwoju pociech, a także na jaka ofertę warto się zdecydować.

Tani kredyt gotówkowy pomoże spełnić ambitne plany

W zależności od wieku i predyspozycji dziecka, możemy zdecydować się na rozwijanie jego umiejętności w różnych kierunkach, nie należy również zapominać o tym, że pociecha kiedyś urośnie i będzie chciała się usamodzielnić. Dlatego warto zainwestować w edukację w takich kierunkach jak:

  • zajęcia sportowe lub taneczne – centra kultury prześcigają się z ofertą, karate, badminton, balet, a może taniec współczesny? Każdy znajdzie coś dla siebie. Tani kredyt gotówkowy pomoże skompletować niezbędny strój i akcesoria, które ułatwią naukę nowych umiejętności,
  • lekcje gry na instrumencie – kształcenie słuchu muzycznego od najmłodszych lat poprawia koncentrację, rozwija kompetencje społeczne, redukuje stres i zapewnia lepszą pamięć,
  • inwestycja w mieszkanie w dużym mieście – nawet opiekując się małym dzieckiem, warto zacząć myśleć o jego przyszłości, jeśli mieszkamy w małym mieście, bez wielu perspektyw na rozwój, dobrą inwestycją będzie zakup i remont mieszkania w metropolii, która oferuje dostęp do kultury, prestiżowych miejsc pracy czy renomowanych uczelni wyższych. Z tanim kredytem gotówkowym możemy spełnić nawet największe marzenia,
  • zajęcia plastyczne – jeżeli nasze dziecko wykazuje zainteresowanie sztukami plastycznymi, warto zapisać je na lekcje rysunku lub malarstwa. Do ćwiczeń w domu przyda się paleta, zestaw pędzli, sztaluga, farby i rozpuszczalnik, a także ołówki o różnych grubościach i podobrazia.

Tani kredyt gotówkowy od TAKTO Finanse – na zabezpieczenie przyszłości i nie tylko

Nasz tani kredyt gotówkowy może wynieść od 1 do 12 tysięcy złotych, dzięki czemu łatwo go dopasować do planów. Dodatkowe środki możesz przeznaczyć na dowolny cel – od skompletowania wyprawki szkolnej, przez opłacenie kursów semestralnych, zaocznych studiów czy remontu mieszkania, które będzie służyło dziecku wysłanemu na studia. Warto nadmienić, że akceptujemy różne źródła dochodów. Wystarczy, że jesteś w stanie udokumentować minimum 500 zł stałych, miesięcznych wypłat.

Oferowana przez nas pożyczka ma charakter ratalny, co oznacza, że nasi doradcy finansowi rozbiją zobowiązanie na 40 równych, komfortowych do opłacenia części. Dzięki temu nie musisz się martwić, że dzisiejsze decyzje negatywnie odbiją się na domowym budżecie w przyszłości. Już dziś wybierz interesującą Cię kwotę pomocy, prześlij wymagane dokumenty i poczekaj na decyzję kredytową. Tani kredyt gotówkowy przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut po zaakceptowaniu wniosku.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni