Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Wybieramy prezent na Dzień Nauczyciela

DZIECKO ROZRYWKA Opublikowano: 12.10.2021

 

Święto Edukacji Narodowej, nazywane potocznie Dniem Nauczyciela, obchodzimy 14 października. Data ta jest doskonałym pretekstem, aby okazać naszym belfrom wdzięczność za trud wkładany w nasze wykształcenie. Na jakie upominki warto postawić? Które prezenty zapadną im w pamięć i będą służyć przez długi czas? Poniżej prezentujemy trzy ponadczasowe upominki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu nauczycielowi.

Skórzany notes – klasyczny podarunek na Dzień Nauczyciela

W dobie wszechobecnej cyfryzacji i elektronicznych dzienników, w dalszym ciągu nie brakuje belfrów, którzy największym zaufaniem darzą kawałek papieru. Doskonałym upominkiem dla miłośników nieprzemijającej klasyki będzie skórzany notes lub kalendarz. Prezent ten można również upiększyć o spersonalizowane tłoczenia z życzeniami od całej klasy lub nanieść na niego imię i nazwisko obdarowanej osoby.

Prezent ten z pewnością stanowić będzie cenne narzędzie w planowaniu lekcji, tworzeniu notatek czy planowaniu kolejnych zadań. Elegancki kalendarz bądź notes to cenni towarzysze w codziennej pracy, które z pewnością doceni każdy miłośnik nieprzemijalnej klasyki i samodzielnego tworzenia pilnych notatek.

Wieczne pióro – dla entuzjastów kaligrafii i nie tylko

Co zrobić, jeśli nasz ulubiony nauczyciel dostał już gustowny notes od drugiej klasy? Rozwiązaniem tego dylematu może być wieczne pióro lub markowy długopis, które będą stanowić doskonałe uzupełnienie wszelkiego rodzaju kalendarzy czy notesów. Warto pamiętać również, aby prezent opatrzyć stosowną dedykacją – to podarunek na wiele nadchodzących lat, który z pewnością będzie przypominać nauczycielom o ich ulubionych klasach.

Upominki handmade, czyli prezenty z duszą

Na przestrzeni ostatnich lat na popularności zyskało szeroko pojęte rękodzieło – pokochaliśmy ręcznie robioną biżuterię, świąteczne dekoracje czy unikatowe dzieła sztuki, których nie sposób dostać w sklepie czy przez internet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prezent na Dzień Nauczyciela przygotować zupełnie samodzielnie. Prezent tego typu stanowi dowód naszego uznania i bez wątpienia wyróżnia się na tle gotowych upominków.

Na jakie typy rękodzieła warto postawić? Które okażą się najbardziej odpowiednie? Możliwości samodzielnego przygotowania upominków są niemal nieograniczone. Szukając najlepszego podarunku dla ulubionych belfrów, warto samodzielnie spróbować swoich sił w sztuce handmade, własnoręcznie przygotowując:

  • ramkę na zdjęcie całej klasy,
  • ozdobiony w przedmiotowe motywy kubek,
  • prosty obrazek bądź cytat, wyszywany kolorowymi nićmi na płótnie.

Prezent na Dzień Nauczyciela nie musi być drogi

Pamiętajmy, że upominki dla naszych ulubionych belfrów nie muszą (a wręcz nie powinny) być zbyt kosztowne. Prezent na Dzień Nauczyciela powinien przede wszystkim wyrażać naszą sympatię i wdzięczność za ogrom pracy włożonej w naszą edukację. Mamy nadzieję, że opisane powyżej pomysły zainspirują Cię do wybrania odpowiedniego upominku dla swoich ulubionych nauczycieli.Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni