Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach – czy to możliwe?

Szukasz miejsca, gdzie możesz szybko pożyczyć pieniądze, ale z drugiej strony nie interesują Cię chwilówki, gdyż potrzebna Ci większa kwota, którą będziesz mógł podzielić na co najmniej kilkanaście rat? Idealnie trafiłeś. W ofercie TAKTO Finanse znajduje się pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach, czyli także dla osób, których banki nie uważają już za dobrych Klientów z różnych, zależnych od Klienta bądź nie, przyczyn. Oferujemy wysokie kwoty, nawet do 12 tysięcy oraz atrakcyjny, bo długi, okres kredytowania, który może wynieść nawet 42 miesiące, czyli ponad 3 lata!

Dlaczego pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach to korzystna oferta?

Aby w pełni docenić korzyści, jakie zapewniają pożyczki na dowód, warto przyjrzeć się z bliska różnicom w procesowaniu wniosków pożyczkowych, wymagających oświadczenia i zaświadczenia o zarobkach. Choć pojęcia te bardzo często traktujemy tożsamo, w rzeczywistości wiążą się one z całkowicie inną procedurą wnioskowania o potrzebne środki. Na czym polega różnica?

Zaświadczenie o zarobkach – czym się charakteryzuje?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach? Zaświadczenie o zarobkach to dokument wystawiany przez pracodawcę. Jego treść obejmuje szereg kluczowych informacji, związanych m.in. z osiąganymi zarobkami, stażem pracy w danej firmie, formie zatrudnienia czy jakichkolwiek zobowiązaniach względem pracodawcy. Zaświadczenie to jest niezbędnym elementem wnioskowania o pożyczkę w bankach – uzyskanie kredytu bądź pożyczki bez takiego dokumentu jest niemożliwe.

Jednakże, nie każdy pożyczkobiorca czuje się komfortowo z informowaniem swojego pracodawcy na temat aktualnych problemów finansowych. Właśnie z tego powodu wiele osób nie decyduje się na podjęcie pożyczki na raty w instytucjach bankowych, skłaniając się ku ofertom z rynku pożyczek pozabankowych. Warto podkreślić również, że konieczność uzyskania zaświadczenia o zarobkach przekłada się na znaczne obniżenie tempa procesowania, przez co nie sprawdza się ona w nagłych sytuacjach.

Oświadczenie o zarobkach – szybka alternatywa dla szybkich pożyczek

Firmy, które nie zobligowane literą prawa do wymagania zaświadczenia o zarobkach, często decydują się na pozostaniu przy prostszych (i szybszych!) oświadczeniach o zarobkach. W przeciwieństwie do zaświadczenia, które musi przejść przez ręce pracodawcy, autorem oświadczenia o zarobkach jest wyłącznie przyszły pożyczkobiorca. Samodzielnie wpisuje on swoje miesięczne zarobki, określając przy tym formę zatrudnienia i staż pracy.

Aby potwierdzić wpisane w formularz informacje, wystarczy przygotować wyciąg z konta bankowego, w którym zostanie udokumentowany przelew od pracodawcy – dla większości firm pożyczkowych jest to wystarczający dowód, potwierdzający deklarowane kwoty. Pożyczka na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach stanowi wówczas najlepsze remedium na nagłe wypadki, w których każdy dzień zwłoki w otrzymaniu pieniędzy stanowi niebagatelną przeszkodę.

Czy pożyczka na dowód bez dochodów jest możliwa?

Sam dowód osobisty, będący niezbędnym elementem weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy, to niestety za mało. Ze względu na fakt, że nasza firma posiada jeden z najwyższych na rynku limitów pożyczkowych, czujemy się zobowiązani dokładnie sprawdzić, czy na pewno stać Cię na tego typu umowę. Pamiętaj jednak, że tu nie chodzi tylko o nasze, ale przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo.

Nie chcemy, abyś wpadł w spiralę zadłużenia i nie był w stanie spłacać bieżących rat. Zależy nam, aby nasze współpraca przebiegała bezproblemowo, dzięki czemu przy kolejnych pożyczkach będziesz mógł liczyć na uproszone warunki ich przyznania. Choć sama pożyczka na dowód osobisty bez dochodów jest niemożliwa, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom produkt finansowy, o który będą mogły wnioskować również osoby o nieco niższych dochodach.

Pozabankowy kredyt na dowód to produkt dostępny dla wszystkich

Planując nasz produkt finansowy, pragnęliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego potencjalnego klienta. Szybka pożyczka na dowód osobisty od TAKTO Finanse jest dostępna dla osób, które posiadają co najmniej 500 złotych dochodu miesięcznie, pochodzącego z umowy o pracę i umowy o dzieło. Limit ten wystarczy do komfortowej spłaty podjętego zobowiązania – nasza pożyczka na dowód osobisty zaczyna się już od około 56 złotych miesięcznie, dzięki czemu z łatwością można uwzględnić ją w nawet najbardziej napiętym budżecie.

Pożyczka na dowód przez internet jest teraz wygodniejsza niż kiedykolwiek

Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby umowa pożyczkowa przebiegała w sposób transparentny dla obu zainteresowanych stron. Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – posiadamy certyfikat Audytu Etycznego i przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk, które starannie określają współpracę pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą.

Jesteś ciekaw, jaką ofertę możemy Ci zaproponować? Zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i przekonaj się, że szybki kredyt na dowód to rozwiązanie, którego szukałeś.


Ocena: 4.9/5 ( 7 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni