Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Kredyt Pozabankowy online na raty

Szukasz najlepszego kredytu pozabankowego z łatwym procesem przez Internet? Zapraszamy do TAKTO Finanse. Kredyt pozabankowy online TAKTO Finanse to przede wszystkim elastyczna ocena zdolności kredytowej oraz dopasowanie oferty każdorazowo do potrzeb i możliwości konkretnego Klienta.

Co to jest kredyt pozabankowy?

Kredyt pozabankowy to alternatywna forma finansowania, polegająca na udzieleniu pożyczki przez prywatne podmioty, takie jak, m.in. firmy pożyczkowe, a nie przez banki. Kredyty pozabankowe online są dostępne dla osób, które nie spełniają wszystkich wymogów stawianych przez banki, takich jak wysokie dochody czy dobra historia kredytowa.

Szybki kredyt pozabankowy może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki lub spłatę chwilówek, jednak takie pożyczki często są bardziej kosztowne niż kredyty bankowe, a oprocentowanie może być wyższe.

Przed podjęciem decyzji o wzięciu kredytu pozabankowego na raty, należy dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw oraz dokładnie przeczytać umowę i warunki pożyczki. Warto również porównać kilka ofert, aby upewnić się, że wybierane rozwiązanie jest najlepsze dla naszych potrzeb i sytuacji finansowej.

Czy kredyt pozabankowy jest tani?

Jak to zazwyczaj bywa – to zależy. Wpływa na to zarówno kwota pożyczki, jak i okres kredytowania. Użyj kalkulatora online, aby sprawdzić z jakimi kosztami musisz się liczyć.
W TAKTO Finanse masz szeroki wachlarz możliwości, ponieważ oferujemy pożyczki już od 1 000 zł i nawet do 12 000 zł. Podobnie jest z ilością rat, bo spłacać możesz i pół roku i nawet 3,5 roku.
Niewątpliwą zaletą naszej jakim niesienie ze sobą kredyt pozabankowy na raty jest także łatwy i szybki proces jej uzyskania – wszystko dzieje się przez Internet lub telefon i bez wychodzenia z domu. Przy pierwszym kontakcie na pewno poprosimy Cię o kilka informacji i dokumentów, ale zapewniamy, że wymagamy tylko tego, co faktycznie jest nam niezbędne do wydania decyzji kredytowej. Za to przy kolejnych pożyczkach możesz liczyć na jeszcze mniejszą ilość formalności.

Czy kredyt pozabankowy bez BIK i dla zadłużonych jest możliwy? Sprawdź w naszym kalkulatorze pożyczkowym! 


Ocena: 5.0/5 ( 8 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni